Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan 13,14,15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 13,14,15 éves fiú aki kedves, aranyos, megértő, nem félénk, helyes, jó képü, és szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha van akkor írjatok ! Hosszú barna hajú sportos alkatú lány vagyok,13 éves, szeretem az állatokat, kicsit félénk vagyok , szeretet hiányos, romantikus típus, ha gondoljátok írjatok

2014. okt. 30. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hello Írj 16/F ;)
2014. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt hogy dunaújvárosi
2014. okt. 30. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt mondta irjatok nem h ő irjon te meg kiesel mert 16 vagy... Anyám hogy sistereg az ész
2014. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ti nem tudtok olvasni ? Azt írtam 14,13,15éves fiik akik dunaújvárosiak kedves jó képű
2014. okt. 30. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!