Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy koptassam le magamról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le magamról a csajt?

Figyelt kérdés

Nos ott kezdődik a történet ,h egy nagyon el durvult bulin/összejövetelen hatalmas mennyiségű alkoholt fogyasztottam ön kívüli állapotokat elérve :/

Sajna reggel úgy tértem magamhoz ,h egy vadidegen házban egy vadidegen csaj néz rám pár centire és azt súgja a fülembe ,h nagyon szeretlek. :O

Aztán ahogy tisztult a fejem szépen lassan ráébredtem ,h ki is ez a lány a társaságomon belül valakinek a valakije aki már jelezte ,h bejövök neki ,de nekem ő nagyon nem ! Nem is annyira külsője miatt mert nem ronda de nem az esetem.Már ezerszer elmagyaráztam neki ,h nem szeretnék tőle semmit mert nem jön be!Oké ezt megérti ,de nem fogadja el??! ezt mondta nem tudom le állítani állandóan hívogat napi 20-30 nem fogadott Facén írogat a házunk elé jön stb..És nem mellesleg elég nagydarab agresszív bátya van :/

De komolyan mit várt csont részegen egy sráctól ,h feleségül akarom venni? Mostanába kezdek rá ébredni ,h megszállott.Elmondtam már neki szépen ,normálisan vagy őrülten, bunkón ,de meg se hallja azt mondja ,h ő ezt így nem fogadja el.Már nagyon tele tököm vele és nem tudom mit kéne tennem ?Mindig hív mindig keres és nagydarab a bátyja :(:(


2014. nov. 1. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Elköltözöl egy másik kontinensre, nevet cserélsz és telefonszámot.
2014. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez most kamu? XD ha nem, akkor bocs, de jót röhögtem xD próbáld kerülni, semmiképp se válaszolj neki. ha nem fogadja el a nemleges választ nem tudok mást ajánlani...
2014. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!