Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok, anyu semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, anyu semmit nem enged! hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés

az összes osztálytársamnak szinte van barátja...és amikor kijön szóra l a velem egy idős unokatesómnak (15) hogy van pasija akkor úgymond "lenézi". mert hogy minek ilyen idős korban barát..

de hát..istenem..mi baj a randizgatással?

OLYAN komolyabb dolgokba még amúgy se mennék bele..

csak 16 évesen vagy az felett...és ha "vár" egy évet,akkor úgy gondolom hogy szeret.

hogy mondjam anyunak,hogy én igenis vele akarok lenni? Vagy inkább maradjon titokba,és ne mondjam el neki?

(az a vicc hogy a bátyámnak már 14 évesen volt barátnője,és már 14 évesen nem volt szűz. és amikor ezt felhozom anyunak akkor "hát jól van"


2014. nov. 10. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányokat mindig jobban féltik. :) Van már, akivel randizgatnál, ha nem lenne tiltott?

Anyukádnak elmondtad mindezt, hogy: "olyan dolgokba....."?

2014. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hidd el én srácként mondom hogy ha belém szerelmes lennél tudnám úgy alakítani a dolgokat hogy akard is és engedd is hogy OLYAN dolog is legyen, a szüleid féltenek, nem akarják hogy terhes légy vagy hogy kihasználjanak, igazából ilyenkor kicsit magukból indulnak ki hogy ők milyenek voltak :D főleg a féltékeny apukák, gondolhatod fiatal korukban milyen beteg dolgokat művelhettek :D , szóval szerintem ismerkedhetszpl suliban esetleg suli után elmenni egy sráccal valamerre, persze nem idegennel.. aztán majd szépen lassan alakulhatnak a dolgok, de nyilván ha így adod be a szülőknek hogy pasi kell neked akkor visszakoznak, de ha csak el mész egy korodbeli fiúval pl moziba suli után abban semmi kivetnivaló nem lesz a szüleid szerint sem gondolom :D
2014. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# nem közöltem még így anyukámmal,hogy nem lennének akciók:D de majd utalok rá:D igen,akadna olyan..:)

2# :D haha :D az az igazság,hogy apukám nem is annyira "nem engedem" tipus,inkább anyukám...apum szokta kérdezni hogy van-e udvarló,és vele sokkal jobban megtudom beszélni a dolgokat:D fura,de így van:D

2014. nov. 10. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor anyu volt lehet a nagy party arc régen :P de lehet csak simán ilyen merev e téren, hidd el ahogy tenek az évek annál engedékenyebb és/vagy beletörődik ebbe :) most még te vagy anyuci kicsi lánya de majd kinövöd ezt aszerepet de akkor viselkedj is úgy, és ez em azt jelenti hogy iszol pasizol meg ilyenek, hanem h felelösségteljesebben viselkedsz, segitesz otthon, és ha venni akarsz valamit akkor nem anyutol meg aputol kérsz casht hanem diákmunkát végzel :) hidd el sokat nőnél a szemükben
2014. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

már szerettem volna menni diákmunkára,de abban a városban ahol lakok,nincs ilyen lehetőség...:/

hát igen..anyu már mesélt hogy amikor ő ilyen idős volt mint én és koleszos volt akkor ő is pasizott...akkor meg miért van felakadva? :D

2014. nov. 11. 14:15
 6/6 sárgapöttyöszokni válasza:
énis 15 vagyok és elöször 14 évesen (majdnem 15) volt barátom és az elején nagyon féltem hogy vajon mit szólnak majd anyuék szóval el se mondtam nekik, csak a bátyámnak. Végülis kb két hét után elmondtam nekik és egyáltalán nem akdtak ki. Mondjuk az én szüleim elég engedékenyek. Mindegy, a lényeg hogy amiről nem tudnak az nem fáj nekik ;)
2014. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!