Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randin szükséges a csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko polo kérdése:

Az első randin szükséges a csók?

Figyelt kérdés

Hallottam egy ilyen elméletet , hogy az első randin a csók elengedhetetlen .

Nektek erről mi a véleményetek?

Nemeteket és korotokat is írjátok le légyszives !



2014. nov. 11. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges. Ez nem olyan, mint ami a nagykönyvben meg van írva, hogy mindenképp kell. Nem kötelező és elengedhetetlen. Nem ettől dől el minden.

Persze ha mindkét fél akarja, akkor miért ne.

Személy szerint én nem csókolok/nék meg senkit első alkalommal.

22N

2014. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már sok mindent, például az elmúlt 10 évben kb évente volt világvége...


Amúgy ha jól alakul a randi és helyesnek érzed akkor csináld, nem kell erőltetni.

2014. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Emberek ***** válasza:
Szerintem egyeltalán nem szükséges. Nyilván ha ott tartotok, akkor bepróbálkozhatsz, de nem fontos. Ha vársz sem történik semmi
2014. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem szükséges, bár nekem személy szerint hiányérzetem lenne, ha nem lenne. de egyénfüggő.

L24

2014. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!