Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az osztályomban tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomban tetszik egy lány, hogyan udvaroljak neki?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk vagyok ezért nem merek beszélgetést kezdeményezni, egy ideig amikor előttem ült a padsorban néha hátrafordult és beszélgettünk, beszélgetés közben néha 3-4 másodpercig csöndben néztük egymást mosolyogva. Ez jelent valamit?

2014. nov. 11. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
osztálytárssal soha ne kezdj, nekem az a tanácsom:) ha rossz vége van akkor az osztály közösséget tönkre teheti , meg rossz érzés hogy mindent tud mindenki. ezt saját tapasztalatból mondom :(
2014. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, én is ettől félek
2014. nov. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!