Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú az osztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú az osztályból tetszek neki vagy csak szívat?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk már több,mint 2 éve és mindig is szeretett piszkálni meg hasonlók de olyan jófejségből ha lehet ilyen... elvileg régen bejöttem neki, de azóta volt egy barátnője és akkor is jó fej volt velem.Egy pár hete kavartunk egy buliban és utána nem volt gáz köztünk semmi de nem is beszéltük meg...Sokszor nézett meg találkozott a tekintetünk is, de egyikőnk se lépett. Jött egy másik lány a képbe akivel már egy hete együtt lóg, pedig előtte úgy tűnt bejövök neki.. Most akkor mi van?

2014. nov. 14. 18:59
 1/6 anonim válasza:
Szerintem beszeld meg vele,hogy most akkor mi is van koztetek,es ne felj a valasztol,mert ugyebar vegzodhet rosszul is. Inkabb jobb megtudni,mint agyalni rajta,ahogy most is teszed. Ne felj oszinte lenni vele. Latni fogja,hogy milyen talpraesett lany vagy 😊
2014. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább bezsélj vele vagy személyesen vagy facebookon.
2014. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hm..köszi a válaszokat amint tudok beszélek vele :)
2014. nov. 14. 19:25
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha ma láttam mással akkor felejtsem el..? :/
2014. nov. 14. 23:55
 5/6 anonim válasza:

Elso vagyok.

Szerintem meg ne. Beszelj vele. Azt is kerdezd meg mi van azzal a masik lannyal 😊

2014. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok és osztom az első véleményét.
2014. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!