Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randim lesz egy fiúval de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz egy fiúval de fogszabim van és félek attól hogy ha megcsókol baj lesz vagy ciki lesz vagy fájni fog neki. Inkább ne hagyjam hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés
Még nem csókolóztam fogszabályzóval és félek hogy elrontom. Nem is nagyon merek így belemenni

2014. nov. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szerinted a nyelvével majd a fogaidat fogja simogatni?
2014. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, fogalmam sincs milyen érzés lehet a partnernek
2014. nov. 15. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy nagyon zavarni fogja a fiút. Nekem például kimondottan bejönnek a fogszabályzós lányok(bár csókolózni még eggyel sem csókolóztam,de kiváncsi vagyok milyen lehet talán nincs nagy különbség). Legyél magabiztos,elvégre ha idáig eljutottatok biztos bejössz neki. Sok sikert :)
2014. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy barátnőm, akinek fogszabályzója volt, néha belekoccantam, de idő után megszoktam, hogy kisebb hely van a fogunk között.


Ha koccan, légy türelmes, nem feltétlen béna a srác, tényleg meg kell szokni a dolgot. Gyakorolni kell sokat, aztán bele lehet jönni :D

2014. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha bejön akkor semmi esetre se utasítsd el, mert azzal elijeszted, és talán felejtős kategóriába kerülsz :)
2014. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ha nem hagyod, akkor sose lesz belőle semmi, akkor meg minek randizol? Bízd rá magad, és majd a csók után kiderül. Ha zavarja, akkor gyorsan túlleszel rajta, és kereshetsz másikat, ha meg nem, akkor nincs miért aggódni.
2014. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem lesz semmi gond és fájni se fog neki...tapasztalat..:) 16/L
2014. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!