Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el az első randira, és miért csinálja velem ezt a lány? 17/f többi lent.

Figyelt kérdés
Tetszik nagyon 1 lány,nagyon szép.beszéltünk már facen, de most az utolsó két napban nem írt,meg nem látta h én mit írtam neki,miért csinálja ezt? Azt nem tudom h mikor van fent mert még nem is igazolt. Sokat szemeztunk már is pl a mekibe ő is sokat nez engem,én is őt. Én meg nem merek oda menni hozzá, meg nagyon ritkán is latom sajnos :( azért nem merek oda menni hozzá mert mikor látom ő is társaságba van,meg én is,és azért az nem lenne randi. De sok szépet írtam neki az utóbbi pár napban,de nem iírt, nem ud látta. Miért csinálja ezt velem,miért nem jelentkezik mi lehet? Azt mondta szingli és senki más nem tetszik neki. Többek között utoljára ezt írtam neki ;"Eszméletlenül szép lány vagy :) már szemeztünk többször is. Annyira meg tetszettel hogy azt el mondani el magyarázni nem.tudom <3 valami nagyon erős szikrát meg láttam benned. Amit eddig még egy lányba sem láttam ;-) mindennap egész haza úton csak rád gondolok <3 képzelődtem is hogy milyen lenne hogyha járnánk,mi lennék a világ legboldogabb szerelmes parjai! ❤❤❤ " ez jó? Vagy mit írjak még neki h írjon,hogyanhívjam el az első találkozásra,randira ahol csak ketten vagyunk? És mondjuk milyen helyen legyen az első,találkozás? Mondjuk meki vagy pláza vagy belváros ahol többen vannak,vagy ott ahol csak ketten vagyunk? Segítsetek kérlek!

#első randi #randi #első #szerelem #randizás #tetszik #szeret tetszik #hívjam hogy el #első randira lány nagyon
2014. nov. 21. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ennél pocsékabb "bemutatkozó" üzenetet nem is írhattál volna (ráadásul tele van helyesírási hibával)!

Írd azt neki, hogy látásból ismeritek egymást, szemeztetek, de a társaság miatt nem volt megfelelő alkalmad elhívni őt, de szeretnéd jobban megismerni mert nagyon szépnek és szimpatikusnak találod. Persze csak akkor, ha ezek után még szóba áll veled.


(ha nem vagy ismerőse akkor az üzenetei az "egyéb" részre mennek és nem is jelzi ki neki nagy piros számmal, hogy üzenete jött)

2014. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 1 helyesírási hibát nem látok benne! A Facebookhoz meg nem értesz,mert ha nem ismerősöm akkor is meg kell neki kapni az üzeneteimet!
2014. nov. 21. 15:35
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 légyszi ne szólj már be. Az első hozzászóló csak segíteni akart, és MINDENBEN igaza van B+!!!!!!
2014. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem tudom a többi lány hogy van bele de szerintem elég ijesztő ha egy fiú nem is ismer és ilyeneket ír, sőt én például utálom ha egy fiú feltűnően nyomul..persze lehet kezdeményezni azaz kell is de nem ilyen nyálasan :)
2014. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor pl hogy?
2014. nov. 21. 21:43
 6/11 anonim válasza:
Pl beszélgessetek kérdezd meg mit szeret csinálni ismerd meg..:)
2014. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-esnek van igaza, ettől én is megijednék, nem is írnék vissza... ne nyomulj ennyire :) szerintem írd meg neki, hogy ne haragudjon, nem akartál így nyomulni, de nem akar-e egy szimpla sétára vagy bármire menni veled, ahol megbeszéltek mindent :) ha erre se ír, próbálj beszélni vele, mikor látod, ha nem jön össze, hagyd :) am az is lehet, hogy szimplán nincs fönn facen, bár kicsi lehetősége
2014. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyeneket írsz neki tuti elkergeted, engem legalábbis megijesztene, nekem nagyon nehezen tetszik meg bárki is és ez a nyomulás nem jönne be. Ne nyomulj rá annyira. :)
2014. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy helyesírási hibát sem látsz benne?? Na, akkor segítek:

el mondani --> elmondani

el magyarázni --> elmagyarázni

meg láttam --> megláttam

lányba --> lányban

párjai --> párja

És akkor a nagybetűkről, vesszőkről és egyéb mondattani hibákról nem is beszéltem. Már bocs, de én sem válaszolnék egy ilyen üzenetre, nekem szörnyen taszító, ha egy srác nem tud helyesen írni...

2014. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jolvan nem kértem nyelvtan tanárt.. Viszlát
2014. dec. 20. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!