Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok velem ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok velem ennek tudataban? Mik sulhetnenek ki utana?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel interneten sokat beszelgettem, es kezd nagyon megkedvelni, ahogy en is ot. Elhivott randizni, amire igent mondtam, de nagyon felek. A helyzet az, hogy 98 kg voltam nemreg, mara mar lefogytam 75 kg-ra, de meg legalabb 10 kg-ot szeretnek fogyni, ami tudom hogy fog sikerulni, de en 2 honappal tervztem. Eleg husis vagyok meg, de sokan azt mondjak, szep arcom van, es a bensomet mar megkedvelte.

Mit gondoltok, ezeket elmondjam neki, hogy meg szeretnek fogyni? Kepeim lapjan biztosan ugy gondolja, nem vagyok kover, mert csak az arcom latszik. De en tudom h tulsulyos vagyok, de eros az akarat erom. Mit gondoltok?

Koszonom a valaszokat.


2014. nov. 21. 21:30
1 2
 1/19 Csillu17 válasza:
Légy magadra büszke, hogy volt akaraterőd elkezdeni, es ezt tartod is! Ha komolyabban érdekled, akkor pedig úgyis támogatni fog! Viszont mondd el neki, hiszen így a tiszta. Sok sikert!
2014. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Igen mindenképp mond meg neki, de ne úgy, hogy " figyi tudom, hogy ducivagyok, de azon vagyok, hogy mihamarabb leadjam a kilókat..." Magyarán ne hangsúlyozd ki. Amúgy meg ha a külsőd alapján elítél, nem érdekled emiatt, akkor fogd fel úgy, hogy legalább kiderült még az elején milyen felszínes barom. Ha szereti a belsődet, nem fogja túlzottan zavarni a plussz. Főleg, ha még le is fogod adni!

Kitartás! :) 19/f

2014. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

koszonom szepen az eddigi valaszokat. :) aranyosak vagytok :) Es szerintetek hogyan vezessem be? :)

Plusz meg egy kerdes. 165 cm vagyok, ez meg mindig a nagyonnagyon durva koverseghez tartozik?

2014. nov. 21. 21:44
 4/19 anonim válasza:
Nem vagyok szakértő ilyen téren, de a jó ruha választás fontos eleme lehet a randinak! :) Nem tartozik a nagyon kövér kategóriába, ez miatt nem kell aggódni. Remélem bejöttök majd egymásnak! :)
2014. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Jah, második voltam.
2014. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Én is 85 kg vagyok és 175 cm magas... Ha igazan tettszel neki és érez valamit irántad akkor az az 5kg plusz, minusz nem fog változatni semmin . Az én baratom is véknyabb tolem és igy szeret ahogy vagyok.(nem mindenkinek a zorgo csontkollekcio tettszik)
2014. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast es a segitseget :) sokkal jobb lett a kedvem, nyugodtabb lettem a randival kapcsolatban :)
2014. nov. 21. 23:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Hogy adtál le több mint 20 kilót??
2014. nov. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mióta beszélgettek? Én tényleg drukkolok, de azért készülj fel a legrosszabbra is, és ne is vegye el a lelkesedésedet!
2014. nov. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kb. 3hete monden nap, reggeltol estig. Tenyleg nagyon megkedveltem, o is engem. Nagyon aranyos dolgokat irt.

20kilot eleg egysteruen tudtam leadni. Rletmod valtassal. Nem eszek kenyeret, teaztakat, liaztes dolgokat, edessegeket egyaltalan, salata, zoldseg, gyumolcs, es semmi cukor. Es a legfontosabb a mozgas, amit sajnos idohiany miatt mostanaban elhanyagoltam de arra szakitok idot hogy minden este megcsinaljak 50guggolast meg rengeteg hasprest. :) remelem ezzel en is tudtam segiteni.

2014. nov. 22. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!