Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány arcáról le lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány arcáról le lehet olvasni, illetve a tekintetéből ki lehet venni ha tetszek neki miközben beszélgetünk? 19/F

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal és miközben beszélgettünk állandóan mosolygott meg kicsit furcsa volt a tekintete. Mintha csillogtak volna szemei :D.

2014. nov. 27. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy akkor igen.

Bár sokszor félre lehet érteni.

2014. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan lany akirol le, de vannak olyan lanyok akik mindig igy viselkednek ha fiukkal beszelnek kicsit huzzak oket, utana meg nem is akarnak toluk semmit, csak tetszik nekik hogy a fiu beindul rajuk es elkezdi keresgetni oket.. De ugyis kiderul..
2014. nov. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy látszik azt elég nehéz palástolni, bár van aki görcsösen úgy tesz mintha nem érdekelnéd, de azt is meg lehet mondani.
2014. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-esnek nagy igazsága van sajnos. Éveket pazaroltam el, hogy egy ilyenről álmodoztam. A legrosszabb, hogy sosem múlik el igazán, hiába láttam be ésszel, hiába nem láttam már évek óta.


De inkább legyünk optimisták, lehet hogy tetszel neki. Ám ha hetekig nincs előrelépés, akkor kezdj el gyanakodni.

2014. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt te sem hiszed el, hogy képes voltál 19 évesen ezt kiírni...
2014. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!