Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi lenne az a mondat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne az a mondat, megfogalmazás vagy információ, ami megragadná a figyelmeteket, és esélyt adnátok az ismerkedésre az érdeklődő fiúnak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából nincs ilyen mondat amire rögtön felkapom a fejemet, csak legyen aranyos a fiú, bátor és azért passzoljunk össze
2014. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remellem vetted az uzenetet: MIndegy mi az csak a fiu legyen "aranyos es bator" es tudjon kapcsolodni a lanyhoz ertelmi, erzelmi szinten. Ez a lenyeg! Jol mondta az elottem szolo.
2014. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem hogy mit vártál. Mesterszót a lányokhoz, mint a Dzsungel könyvében?
2014. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A tettek többet mondanak a szavaknál, lobogtass meg egy köteg húszezrest, az majd felkelti a figyelmüket.
2014. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Jó kérdés. A párom azt mondta, hogy nagyon szexinek talál és szeretne szeretkezni velem. Én persze két percig csak néztem, hogy tényleg jól hallottam és ennyire szemtelen? :D

Mindenesetre bevált neki.

2014. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sose mondar alapján döntök. Ha van olyan bátor, hogy odajön hozzám, normális (tudom sokaknak a bunkók kellenek, nekem nem) és jól érezzük magunkat lehet belőle több is.
2014. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LovaticGirl válasza:

Ne nyomulj, ha hosszabb távra tervezel. Legyél aranyos és önmagad, mert az nagyon fontos.

Ha egós vagy, egy picit érdemes visszavenned.

Ja és ne bunkózással hívd fel magadra a figyelmet, mert az nem túl szimpatikus. Habár ezek lehet hogy közhelyek, fogadd meg, de persze csak a magam nevében beszélek. A legfontosabb az hogy önmagad legyél, a többi utána úgyis magától fog jönni. (Én egy ilyen srácot szeretnék legalábbis)

Sok sikert :)

2014. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!