Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párkeresés 30-hoz közel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresés 30-hoz közel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


29/f

Hamarosan betöltöm a 30-at, eléggé elégedetlen vagyok az életemmel. Konkrétan nem járok sehova, akiket ismerek minde kapcsolatban élek, elfoglaltak. Jelenleg úgy gondolom hogy semmi esélyem a pártalálásra. Komoly kapcsolatom 2 évvel ezelőtt volt utoljára, azóta semmi komoly. Nem vagyok semmiben kiemelkedő, amolyan közepes mindentéren. Aki hasonló cipőben volt, hogyan lépett túl ezen? A társkereső oldalak borzalmasok, sajnos ismerem ezeket az oldalakat. Valaki aki korombeli aki már járt így, vagy nálam idősebb, és tudna valamit javasolni?


És elnézést a diszkriminációért, de elsősorban 30 fölötti férfiak véleményére vagyok kíváncsi, de szívesen fogadom hasonló korú párkapcsolatban élő nők válaszát is.



2014. nov. 30. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Helló!


Bár nő vagyok,szintén közel a harmadik ikszhez,azért betolakodtam ide,ha nem gond!Figyelj,szerintem nagyon fontos az aktív közösségi élet,mert azáltal rengeteg lehetőség adódik az ismerkedésre.Jelenleg én is egyedül vagyok,túl pár csalódáson,de ahol tudom,keresem a lehetőséget,ami aztán adódik is rendszerint (válogatós vagyok igazából).Tehát szórakozni járok,barátokkal csavargok,egyebek.Nyilván neked ez nem ilyen egyszerű,ahogy írtad,meg a net is lutri,de ha legalább eljárnál mondjuk futni,vagy egy edzőterembe,mindjárt felkavarodna az állóvíz.Ott emberek vannak,ismerkedési lehetőségek.

2014. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokáig hasonló cipőben jártam, azt leszámítva, hogy 29 éves koromig igazán komoly kapcsolaom sem volt.

Most 2 éve boldog párkapcsolatban élek. Ha érdekelnek a részletek, írj privit!

2014. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak olyan nővel ne fuss össze mint az első..valami borzalmasan unszimpatikus volt még olvasni is
2014. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Meg kellene tanulnod hogyan szólíts meg nőket napközben. Az utcán, a boltban, a buszon, stb.


Csak az olyan férfinak van hiánya választási lehetőségekben, aki még nem tágította ki azt a kört, ahol nőket találhat. Gondolom el sem tudod képzelni, hogy az utcán sétálva, az élelmiszerboltban járva vagy a ruhaboltban nézelődve odamenj egy nőhöz aki tetszik. Pedig ez az egyetlen módja annak, hogy kitörj ebből a középszerűségből.


Tudod miért van sok választási lehetőségem a nők között? Azért, mert oda merek menni egy nekem tetsző nőhöz nappal, józanon, bármilyen közterületen, meg merem szólítani és kb. tudom mit kell mondani hogy megszerezzem a telefonszámát ha tetszem neki. Ennyi. Nem vagyok se kinézetre különleges, se vagyoni helyzetre, de mivel ez megvan nekem, ezért mondhatni hogy végtelen számú nőnél van lehetőségem.


33/F

2014. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as Nem gond hogy írt az első, nem mondott rossz ötleket, ezt kéne valahogy az én életembe átültetni, viszont értem hogy miről beszélsz...
2014. nov. 30. 12:43
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es ez jól hangzik, tulajdonképpen nekem a kapcsolatkialakítással van gond, mind a kezdeti, mind az elmélyítés részében. Tulajdonképpen ha belegondolok akkor eddig soha életemben nem kezdeményeztem igazán. Nem alkalmi kalandra vágyom amúgy, az nem érdekel.
2014. nov. 30. 12:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaz én még csak 28 vagyok, de tudom milyen nehézségekkel jár a párkeresés, hiszen még soha még egy randi sem jött össze. Ez viszont egyáltalán nem a kezdeményezőkészségen múlik, hanem sokkal inkább a kinézeten. Én hiába is kezdeményeztem, eddig mindig csak a lekoptatás jutott. Többen is mondták már, hogy a külsőm miatt. Amúgy tényleg javaslom a nappali ismerkedést: a véleményem szerint a buszmegálló tökéletes terep, mert tudod, hogy legalább egy ideig egy helyben marad :D (vagy azonnal átmegy a buszmegálló egy másik, tőled minél távolabbi pontjára, de ehhez legalább olyan rondának kell lenned, mint én, ezt viszont nem hiszem.)
2014. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fú, ezt a kérdést akár én is feltehettem volna, pedig nő vagyok..:S

Sajnos tényleg elég nehéz úgy ismerkedni, hogy dolgozol és nem jársz el szinte sehova,tudom miről beszélsz. Az utcán meg az embernek nem mindig van kedve ehhez, vagy buszon, vonaton stb. A internetes társkereséssel meg nekem sincsenek jó tapasztalataim. Nehéz ügy.. amit az első válaszoló írt az nem lenne rossz ötlet, de nem mindenki jár sportolni, vagy kondizni..Én annyit tudok javasolni, hogy maradj nyitott, mert azért tényleg sosem lehet tudni hol ismersz meg valakit, akiből potenciális párod lehet és szerintem ne görcsölj ennyire ezen a dolgon. Nekem most egy éve nincs barátom, de így túl a harmincon sem ez tölti ki a napjaimat, hogy nincs párom meg nincs még gyerekem..Próbálj valami értelmes elfoglaltságot találni, és járj el otthonról gyakrabban koncertekre, ide-oda, ahol van esélyed ismerkedni..próbáld jól érezni magad a bőrödben, hidd el előbb utóbb akad valaki, ha nyitott vagy. :) 32/N

2014. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, megfontolandó.
2014. nov. 30. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként én rászoktam arra, hogy ha valahova kedvem van, oda elmegyek, ha van kivel, ha nincs. Ide tartozik spor, mozi, színház, impro színház stb. Hol van az merírva, hogy ketten kell moziba menni?

Tudom, hogy moziban nem lehet ismerkedni, de most inkább az elvről van szó. Moziba úgyis azért méaz, hogí csenben nézd a filmet. Miért is kellene minden alkalommal körbetelefonálni abarátaimat, hogyki ér rá, és heteket halogatni mert x-nek beteg a gyereke?

Eljárni megmuszáj, mert ha nem történik Veled semmi, miről fogsz beszélgetni azzal, akit véletlenül megismersz?

Egyébként én uszodában (szauna konkrétan) sok pasival ismerkedtem már meg. nem lett belőle komoly dolog, de minden alkalommal tök jl éreztem magam.

2014. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!