Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az hogy egy lány az első randin smároljon egy olyan fiúval aki nem is tetszik neki?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, bár sokba fog neked kerülni.
2014. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ja, amikor a srác lekap, és olyan ocsmány undorítóan matat a nyelvével a torkodban, hogy utána 1 óráig hányingered lesz. True story bro. :D
2014. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, egy lány el sem megy randizni olyan sráccal, aki nem az esete. Ezért nem volt még soha egy randim sem.
2014. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
UNDIII 😃😂😃💋😃😂😃
2014. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Minden lehetséges. Főleg ha alkoholos befolyásoltság alatt van a csaj :D De félre téve a hülyülést, egyszer megesett velem egy bulin, hogy szerettem volna egy számomra full ismeretlen csajjal megismerkedni, aranyosnak tűnt, nagyon tetszett, de valamiért teljesen lekezelt, amikor nyitottam felé, pedig teljesen normálisan álltam hozzá, nem játszottam meg magamat. Bár ennek ellenére próbáltam ezt nem észrevenni, de amikor konkrétan szájba vágott párszor, majd arcba, miközben beszéltem vele, (ok nélkül, csak azért mert előtörtek a volt pasijával átélt konfliktusok) úgy döntöttem, hogy hanyagolom a csajt. Aztán kb. 15 perc elteltével odajött hozzám a barátnője, hogy a csaj vár az emeleten. Utána mentem. Ott még őrjöngött egy kört, aztán több lett az éjszakámból vele, mint amire számítottam ;)
2014. dec. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem állt alkohol hatása alatt, amikor megcsókoltam szó szerint letámadott majdnem hátra estem úgy smárolt és ez már nem az első alkalom volt.
2014. dec. 2. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges.
2014. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges, ha nőkről van szó.
2015. márc. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!