Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és nagyon tetszik az egyik osztálytársam. Pár hete nagyon jóban lettünk, minden nap beszélünk (legalább Facebookon), és tesz megjegyzéseket, elég egyértelműeket, amiből eléggé látszik, hogy tetszem neki. Mindig mosolyog, mindenféle ürüggyel odajön hozzám, folyton engem néz. És én is odavagyok érte. De nem hív el randira, iskolában meg ugye max csak 15 percünk van beszélgetni, ami nem elég, nem tudunk belemerülni semmilyen témába (plusz sokszor a barátaival van, és én is sokszor a barátaimmal vagyok). Elhívjam én? Nem esne ez rosszul neki, nem akarna ő lenni a kezdményező fél? Én jobban örülnék, ha ő hívna el...

2014. dec. 2. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
tegyél rá célzásokat szerintem
2014. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid, aki started following you, az dugni akar
2014. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki udvarol, az dugni akar! :)
2014. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Éreztesd vele, hogy neked ő tetszik , de ne hívd el randira! Az már rosszul kezdődik, ha nincs annyi mersze, hogy elhívjon :)
2014. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!