Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S. Hova mehetnénk első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hova mehetnénk első randira most hogy ilyen hidegebb idő van? Mivel nem nagyon tudtam kitalálni általában hogy hova menjünk ezért ilyen sétálós randira gondoltam de sokkal jobb lenne ha el tudnánk menni egy konkrét helyre.

Figyelt kérdés

a srác el akar vinni valahová h találkozzunk de tőlem kérdezte hogy hova szeretnék menni... nekem viszont ötletem sincs

szegediek vagyunk ha ez számít esetleg valamit.

a normális válaszokat nagyon köszönöm

15/L



2014. dec. 2. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
üljetek be valami finom kapucsinóra' :)
2014. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bp, váci utca? az interszitin meleg van


amúgy nem ismerem szegedet, remélem jót fogtok randizni

üdv

2014. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
korcsolyapálya
2014. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menjetek teázni.:)

Hidegbe mi is oda szoktunk.

2014. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Mondjuk akkor bárhova bentre?

Pl. Kávézó,teaház,bowling pálya,biliárd szalon,gyors kaja,vagy valami.

2014. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én tuti kávézni vagy teázni mennék ilyen rossz időben :) kicsit melegedni :) vagy, előtte sétáltok, városban, bárhol, elsétáltok egészen a teaházig, és beültök felmelegedni :)
2014. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Boci Tejívó :-D
2014. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Karácsonyi vásár?jégkoripálya?ott az a jó "kis" sétálóutca.cukrászda,kávézó.soroljam?:)
2014. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!