Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért írtok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért írtok egy olyan kérdésre, amiben fiú lányoknak küldene priviben farok fotót?

Figyelt kérdés
Kiváncsiak vagytok a péniszére,esetleg megkívánjátok ès erre izgultok?
2014. dec. 5. 00:42
 1/6 baboca20100107 válasza:
azért mer ők büszke lovászfiúk
2014. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fúj, sohasem írtam ilyen kérdésre.
2014. dec. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdező egy jós, vagy valami speciális képességgel rendelkezik?


Gondolom hogy van ilyen, de engem pl. vonz az erotika, és ők örülnek annak hogy véleményt mondok, vagyis perpill én minden erotikus képnél szinte ott vagyok, és nem vagyok fiú, mivel nincs pö&söm.


Meg nem is gerjedek rá a képekre, csak szívesen nézek erotikus képeket.

2014. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert bu_zi vagyok :$
2014. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem írok, kivéve, ha trollkodok egy hülye kérdésen, vagy játszom a nyelvtannácit.
2014. dec. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kívánja a halál. Egyszerűen csak azért, mert kiválóan szét lehet trollkodni ezeket a primitív véglényeket.
2014. dec. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!