Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társkeresők miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresők miért vannak tele katasztrofálisan buta lányokkal?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert te talán okosabb vagy?
2014. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak az átlagot mutatja. A lányok nagy része katasztrófálisan buta,és nagyobb az öntudata mint az esze.
2014. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a világ is tele van katasztrofálisan buta lányokkal, fiúkkal, nőkkel és férfiakkal.
2014. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom meleg t. keresőkön sem jobb a helyzet ,de azért mindig lehet szűrni...1,2 érdekes ,értékes személy mindig akad ne várd el ,h 2 hét után találsz neked megfelelő személyt.

Szerintem a kitartás és a türelem a kulcs.

És amikor éppen nagyon nem számítasz rá akkor találsz valakit.

2014. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Máshol is sok a buta EMBER, ha nem tűnt volna még fel.
2014. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy buták, hanem az, hogy a 98%-a sokkal többet hisz magáról, mint ami. Ezt meg csak erősítik az örökös szűz fiúk, akik azt hiszik majd akkor bevágódnak, ha istrnnőnek megy csodaszépnek mondanak egy átlagos lányt, aki el is hiszi.
2014. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát én társkeresőkön leginkább vagy h*lye p*csákat látok, akik csak azért vannak fent, hogy vagy összefeküdjenek minél több helyes sráccal, vagy csak a lájkokat gyűjtik stb.. A másik fele meg csúnyákból áll, akik azt hiszik majd itt találnak valakit, engem folyton megtalálnak az ilyen igénytelen, bányarémek, de ha olyan csajra ráírok, aki tetszik, azok meg nem írnak vissza, mert vagy igazából nem is akarnak ismerkedni csak a lájkokat gyűjtik vagy nem jövök be nekik.. ált ha valaki meg visszajelöl, hogy én is tetszem az messze lakik :(
2014. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
I said first mid omg. GG WP report BG WP WTF TFW BTW GJ BJ
2014. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Akinek van elég esze hozzá, megtalálja a párját saját erőből, nem kell társkeresőre fanyalodnia.
2014. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!