Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ez az érzés? SZerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez az érzés? SZerelem? Pedig elég csúnya a lány.

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki nem a világ szépe... Van neki egy barátja, 6 hónapja vannak együtt. Tudom, nem az én dolgom, de arról a srácról elég érdekes dolgokat hallottam és láttam is. Ahogy leírták őt az osztálytársai, azok alapján bárkivel bármit. Namost szerintük azért van együtt ezzel a lánnyal, mert a srác sulijában nincs lány. És ha majd kikerül következő nyári szünetbe rendszeresen fog járni olyan helyekre, mint az egyszuerű bárok, egészen a mindenféle drogos discokig, majd egyből dobni fogja. Ezt még akkor mondták, amikor még nem érdekelt a csaj.


Namost, mondtam elég csúnya. Nemtudom, hogy mi, de valami megfogott kb 3 hónapja. Nem értem magam. Talán a személyisége. De nem vagyok szerelmes, nemtudom miez.


És persze sajnálom is őt, hogy ezzel a sráccal van. Amiket láttam a srácról videókban...


Természetesen nem akarok közélyük állni, de nem akarom, hogy a lány vagy lelkileg, vagy testileg se sérüljön. Féltem őt. Nemtudom pontosan, hogy miez az érzés, de olyan, mint ha szerelmes lennék. De olyat meg nem tudok sehogy elképzelni. Valaki megmondaná, hogy miez az érzés?



2014. dec. 7. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz nem a te dolgod és csak pletykákat tudsz.Tehát lényegében tönkretennél egy kapcsolatot mert azt mondták.Ezt mának hívják.
2014. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*másnak
2014. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, szimpatikus neked a lány annyira, hogy félted őt. Ez még nem szerelem. Talán barátilag beszélgethetsz vele, persze furcsa lenne, ha ilyesmire felhívnád a figyelmét. Esetleg megkérdezheted, biztos, hogy jól választottál? Nem magad miatt kérdezed, de félted őt.
2014. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem furcsa virág, kérdező. Sokszor nem ott nyílik, ahol az emberi logika szerint kellene neki.

Mindazonáltal az is elképzelhető, hogy pusztán hálás vagy a csajnak, amiért beszélget veled, leereszkedik hozzád. Attól ne tarts, hogy közéjük állsz. Ha ezt meg tudod tenni, nem áll stabil lábakon a kapcsolatuk, tehát amúgy se lenne hosszú életű. Akkor pedig inkább veled járjon a csaj, mint azzal a másik fiúval.

2014. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem szerelem
2014. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!