Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók (? )

Figyelt kérdés

Szóval az első csókról szeretnék tudni pár dolgot, pontosabban az az utáni dolgokról.

Tegyük fel, hogy a nem a randi végén kerül sor az első csókra két ember között.

Itt véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek nemtől függetlenül.

Nyilván ez a dolog megváltoztatja a két fél közti viszonyt.

Hogyan folytatódik a randi?

Mit kell mondani utána? Hogyan kell viselkedni?

Ezeket azért kérdezem mert egy kicsit visszahúzódó lánnyal ha ezt megtenném, hogy nem a végén csókolom meg akkor vajon mit reagálna. Az addig rendben van, hogy nem szaladna el, de milyen is lenne a folytatás.

Mit válaszoljak, ha megkérdezi, hogy most miért csókoltam meg? Persze, tudom a választ, de mit érdemes ilyenkor mondani ami esetleg megnyugtatja a másik felet?

Kinek milyen tapasztalata volt ilyen helyzetben, hogy nem az randi végén volt a csók.

Válaszaitokat előre is megköszönöm. :)



2014. dec. 10. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem túlfilozofálod a helyzetet, de ám legyen, itt az én tapasztalatom.

Az egyik randimon este sétáltunk a belvárosban, a hídra érve "elejtettem", hogy mennyire szeretek ilyen helyeken lenni. Utána beültünk valahová, és mikor eljöttünk oda, a srác kézen fogott, és visszavezetett a hídra, ahol megcsókolt. Senki nem volt ott, mert késő volt, így igazán romantikusnak mondhatom. Utána sétáltunk még, és csak később búcsúztunk el (csókkal). Habár én is kicsit visszahúzódónak tartom magam, nem kérdeztem meg, miért csókolt meg.

Hogy mit lenne érdemes válaszolni?

1. Azért, mert úgy tűnt, most ez a legjobb, amit tehetek.

2. Mert már nem bírtam tovább, hogy ne csókoljalak meg (kicsit nyálas)

3. Mert jól érzem magam veled

2014. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első csókomat 6 évesen adtam egy 9 éves kisfiúnak aki nem akarta (?!). Ja, és nyelves volt.
2014. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy hogy folytatódik, az jón magától, nyugi. De általában további csókokkal és simzéssel.

Én még nem kérdeztem meg senkit, hogy miért csókolt meg. Mivel randin vagyunk, valószínűleg tetszünk egymásnak és mindeketten szeretnénk a csókot. Ha mégis megkérdezi, akkor az 1. válaszoló lehetőségei közül válassz :)

Ha az 1. randin látjátok egymást először az életben, akkor nem igazán jó ötlet a csók, mert ugye meg kell szoki a másik jelenlét. Azért személyesen találkozni másabb, mint levelezni...

Amúgy a visszahúzódó lányol is nagyon örülnek a csóknak és hidd el viszonozzák ;)

27L

2014. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2., mondd, hogy lány vagy :D
2014. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!