Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki jarni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki jarni akar velem de en nem tudom mit szeretnek, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem O 17 eves mult, en 13-at toltottem be majusban. Nagyon szeret, legalabbis ezt mondja. Szeretem en is nagyon csak tul idos hozzam. Eddig csak puszit adtam neki az arcara de csok az nem lenne tul sok?

2014. dec. 13. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedo Bear.
2014. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDD nem az
2014. dec. 13. 19:31
 3/5 BlackSword ***** válasza:
rántott sajtot áfonya szósszal és sült krumplival...
2014. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még tulságosan fiatal vagy hozzá.
2014. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem gáz... 14 vagyok és 18 éves a pasim... oda-vissza vagyunk egymásért és nem a kor a lényeg hanem az h mennyire vagy értett. 13 évesen szexelhetsz is és az se gáz ha érett vagy hozzá és felelősségteljes. de a kérdés színvonalából látom h te még nem vagy elég érett ehhez.
2014. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!