Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Beszélek egy sráccal már vagy egy hónapja cheten..csak az a baj h nem túl gyakran beszélünk mert mind a ketten csak napok múlva tudjuk elolvasni egymás üzenetét..legalább is ő..és így a beszélgetés is már elhúzódótt egy hónapra de még semmi "érdekesről" nem beszéltünk viszont azt írta h szeretne találkozni velem. Aztán abból sem lett semmi mert közbejött valami, de írta h a következő hétvégén már tényleg szeretne találkozni. Érdemes még folytatni ezt a beszélgetést vagy hagyjuk, mert én nem látok rá túl nagy esélyt h láthatnánk egymást élőben is.. Pláne h csak napok múlva válaszol..ez jelentheti azt is h nem igazán érdekli a dolog?
2014. dec. 14. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam. Végül kiderült, hogy félénk a fiú és azért nem mert lépni. De ne írkálj neki. Én is úgy voltam, hogy egy hetet kínlódtam aztán egyszer csak rámírt és bevallott mindent. Ha nem keres hagyjad. De ne te írkálj neki.


18L

2014. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se nyomulj,majd ha akar,akkor megtalál.Az ilyeneknek ez kell,hogy hagyjad kicsit.
2014. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
ha fontos lenne hogy találkozon veled biztos lenne kb fél pérce hogy visszaválaszoljon az üzenetre
2014. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is, de igaza van az elsőnek és a másodiknak is.

Én is észrevettem, hogyha napokig nem keresem akkor utána keres ő. A mi találkozónk is húzódik egyre kintebb, viszont észrevettem, hogy egyre jobban nyílik meg nekem.


Lehet félénk, vagy elfoglalt, ki tudja. Egyik ismerősöm a feleségével alig találkozik annyi dolga van.


Nem kell mindig rosszra gondolni. :)

2014. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!