Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ki az akinek az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki az akinek az idősebb pasik jönnek be? Hány évessel jönnétek össze maximum?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok 18 éves kortól szívesen megismerkednék egy fiatal csajszival, aki szeretné hogy semmiben ne szenvedjen hiányt és kényeztessem :)

2014. dec. 17. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
magyarul dugni akarsz :D de szépen megfogalmaztad :D
2014. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne általánosíts, nem minden pasinak csak a szex fontos.

Bár igazad van nagyon kevés ilyen férfitársam van :)

2014. dec. 17. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem minden pasinak a szex a fontos...de ezt inkább úgy mondanám, hogy nem a szex a cél, de igenis fontos a szex, mert kölcsönös örömszerzési forma...és nem csak erről szól a kapcsolat...


"szívesen megismerkednék egy fiatal csajszival, aki szeretné hogy semmiben ne szenvedjen hiányt és kényeztessem"

de ez nekem eléggé úgy tűnt ez a célod vele :)

2014. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nekem sohasem számított a kor a kapcsolataimban.

voltam 34éves nővel, most 14éves lánnyal vagyok együtt, és érdekes, és sokkal jobban kijövök vele, sokkal jobban érzem vele magam, hasonló az érzés világunk, csinálunk vele közös programokat, szeretkezés nélkül is tökéletesen megvagyunk. Én nagyon szeretném ha a közös jövőm vele is lenne.

2014. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

előző kapcsolatom 3évig tartott, de másfél év után aztmondtam hogy nekem ez nagyon nem jó, ahogy viselkedtünk egymással, 1fél évig mindig vissza sírta magát, de végén már nem et mondtam neki.

14 éves lánnyal ma vagyunk együtt 7 hónapja, és sokkal boldogabb vagyok, végre egy olyan lány aki megmutatta, hogy lehet igazán szeretni ^^

2014. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem mindegy hogy hány éves vagy. Azért egy 14 éves lány nagyon fiatal.
2014. dec. 17. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-es: hány éves vagy?

a szexszel hogy álltok?

2014. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!