Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoptatós kismamák tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoptatós kismamák tényleg gátlásosabban ismerkednek?

Figyelt kérdés
Egyedülálló vagy "elhanyagolt" szoptatós kismamaként ismerkedés tényleg gátlásosabb? pont amiatt hogy a mellek ha előkerülnek, vajon elfogadja e a partner így is a nőt? Ki mit tapasztalt?

2014. dec. 18. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Apróhirdetés következik:

Elhanyagolt szoptatós anyákat kényeztetnék.

Válasz Gyk privátban jeligére :)

2014. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Amikor szoptatós kismama voltam (de sztem nem vagyok ezzel egyedül), még a páromnak sem engedtem, hogy szexuális céllal érjen a mellemhez, akkor abban a helyzetben az teljesen más funkciót tölt be, és ezt a férfiaknak is el kell fogadni...Ha valaki egy ilyen helyzetben ismerkedik egy nővel, el kell fogadnia, hogy a mellek nem kerülnek elő, maximum a kisbaba táplálásának céljából...
2014. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Olyan szoptatós kismamával én se szívesen ismerkednék akinél tabu az ágyban a cici...
2014. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Van olyan szoptatós kismama akinél nem tabu? Folyik belőle a tejcsi, aminek minden cseppje érték, így ha nem a babó szívja ki, le kell fejni, mert különben iszonyatosan fáj és feszít...minden eszébe jut olyankor az embernek róla, csak nem az h, húú de szexi...és sztem éppeszű férfinek sem túl szexi, ha megfog egy szép női mellet, mire az szembe spricceli egy kis anyatejjel...
2014. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
A kérdezőnek tuti anyatej-fétise van, de ez nem baj. Lehetne rosszabb is, ha mondjuk nekrofil lenne, vagy csak akkor tudna élvezni, ha megfojtaná a partnerét, vagy 5 évesekre izgulna. A perverzió skálán ez csak 2/10.
2014. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Furcsa, nem lehet megvárni legalább azt, amíg a gyerek annyira megnő, hogy ne kelljen szoptatni. Az ismerkedés mindenek felett van???
2014. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
..
2015. ápr. 22. 07:42
 8/9 A kérdező kommentje:
.
2016. jún. 28. 11:09
 9/9 A kérdező kommentje:
,
2016. júl. 18. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!