Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelek utalnak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra hogy a nő is kívánja a csókot?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi tudom én, vagy akarja vagy nem, ezt csak akkor tudhatod meg, ha megcsókolód.
2014. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Reménykedtem benne olyanok írnak akik tudják a választ:))
2014. dec. 20. 00:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szenvedélyesen néz a szemedbe majd rápillant a szádra,ajkadra na ilyenkor ne hezitálj , csókolj
2014. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De nem lehet tudni a választ mert nincs általános "kész vagyok a csókra" jelzés a nőknél.
2014. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kommunikáción tanultam: pl. haj hátravetése, szexuális felhívás. Az ajkak benyálazása (sexin, nem egy bulldog módjára :D), szájra való pillantás. :D
2014. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem szoktam túlbonyolítani egyszerűen megkérdezem hogy akar csókolózni vagy nem :)
2014. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha sz.pás kőzben a szemedbe néz!
2014. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

jutúb-ez a lány csókra vár.

bele van rajzolva az összes női jel,jól elnagyolva,hogy a gyenge elméjűeknek is leesen mik is azok.

2014. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én pl szerényen de mindíg nézegetem az ajkát aztán rámosolygok és szinte már tudja hogy szeretnék vele csókolozni de nem lehet mert mindíg társaságban találkozunk .. szóval nyalogasd az ajkaidat és reménykedünk benne hogy fogja tudni mit miért csinálsz :)
2014. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!