Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randim. Ha megakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randim. Ha megakar csokolni engedjem?

Figyelt kérdés
Most találkozok másodsor a pasival de első randi. És félek, hogy meg fog csokolni. Nem szeretném mert azt kelti bennem, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Tul gyors lenne a tempo nekem. Persze szeretném, hoyg megcsokoljon de ne most. Ugy izgalmasabb.

2014. dec. 21. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne engedd. Tényleg nem utalhat komoly kapcsolatra. Az első randi inkább a másik megismeréséről szól, csak semmi közeledés.
2014. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
én csak azt tartom férfinak,aki bepróbálkozik majd én mint nő húzom az agyát :) élvezem ha nem bírják nélkülem..
2014. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2


Na az ilyen kegyetlenkedés miatt lesz egyre és egyre kevesebb "bátor" férfi.

2014. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:))) Jo na. :)
2014. dec. 21. 10:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális az 1. randis csók. Ha egy lány nem hagyja hogy megcsókoljam az első randi végéig, akkor azt gondolom hogy nem is akar tőlem semmit sem. Persze ezt úgy kell elképzelni, hogy a randi 2.-3. órájától kezdve jó néhányszor próbálom megcsókolni. Nem úgy, hogy egyszer elutasít aztán elmegy a kedvem. Az elég bu-.zis lenne.


1:

A legutóbbi barátnőmet is az első randinkon csókoltam meg és több mint 2 évet voltunk együtt. Az első randis csók nem jelent semmit abból a szempontból, hogy komoly lesz-e a kapcsolat vagy sem.


2:

Én férfi vagyok és pontosan! Igazad van! Így működnek a dolgok. Én, a férfi próbálkozok rendületlenül, a nők meg ellenállnak amíg tudnak vagy akarnak.


3:

Ez nem kegyetlenkedés, hanem így működnek a romantikus dolgok a nemek között. Aki túl viráglelkű és nem bírja az ilyeneket, annak annyi sikere is lesz az életben a másik nemnél.


21/F

2014. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Én ezt nem értem. Ha így húzogat meg eljátsza, hogy nem vagyok rá hatással akkor mégis mit vár? Ha azt látom, hogy nem kellek neki akkor nem fogom erőltetni feleslegesen - nem is beszélve, hogy a kedvem is elmenne az egésztől az ilyen láttán.

2014. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jó de elveszik a dolog varázsa ha mindent egyből lehetne,szerintem jó dolog ha egy nő kicsit húzza a dolgot..hidd el látszik az ha valaki kívánja attól lehet tartása..
2014. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja és nyilván ha látom,hogy emiatt rosszkedvű teszek valamit nem az a célom,hogy szenvedjen csak hogy izgalmas legyen a dolog és beinduljon a vadászösztöne.
2014. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7


1-2 nap belefér ilyen húzogatásba, de hónapokig nem bírnám, elmenne a kedvem tőle hogy itt "szórakozik" velem. Öreg vagyok már bohócnak.

2014. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én se bírom egy hónapig :)
2014. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!