Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélye egy 15 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy 15 éves lánynak egy 30 éves könyvtáros fiúval járnia?

Figyelt kérdés
csak értelmes válaszokat kérek,trollok kíméljenek
2014. dec. 21. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
persze,miért ne? bár az már nem fiú,de izgathatja a gondolat.
2014. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor férfi:P
2014. dec. 21. 14:38
 3/13 anonim ***** válasza:
az már nem fiu hanem férfi ki kérem a nevében
2014. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen 3 év múlva
2014. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kor nem számít :D


bár nem tudom te naív kislányként hosszabb kapcsolatot gondolnál vele? mert ha igen hááát...nem akarok itt kedvet venni,mókázgatni,simán van esély.!!:)

2014. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy ennyi idős lány még gyerek,kislány hozzá képest,szóval inkább majd pár év múlva.Ha mentálisan ép a pasi,akkor ő is így gondolkodik.
2014. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A gond ott van, hogy ebben már te magad sem hiszel, mivel felmerült benned ez a kérdés. Ennek ismeretében én végiggondolnám, hogy belevágjak-e akkor is, ha csak szex lesz, és megérné-e nekem. És azt is végiggondolnám, hogy mi lesz, ha eljön a szakítás pillanata, melyikünk lesz rosszabb helyzetben.


21/L

2014. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nézd,az a helyzet,hogy az érzelmeket nem lehet befolyásolni,ezzel mindenki tisztában van,de mivan ha te szerelmet keresnél nála,míg ő lyukat!? Kinek fog jobban fájni? Persze vannak kivételek,nem arról van szó....
2014. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az aztan komoly kapcsolat lenne.


-Szia dragam milyen napod volt?

-Vacak,mert le kell adni az adóbevallast es be kell fizetni a rezsit. Neked?

-Nekem is szar,holnap nyelvtan témazarót irunk.


Te kislany vagy ő meg felnott ferfi. Teljesen mas problemakkal esvszuksegletekkel.


Neked még eleg a "járas" neki viszont komoly parkapcsolatra van igenye. (A komoly kapcsolat nem egyenlo heti 2 talalkozassal)

2014. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!