Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korcsolyapálya jó ötlet első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korcsolyapálya jó ötlet első randinak?

Figyelt kérdés

Most fogunk először találkozni és korcsolyázni megyünk.

A gond csak az, hogy én még életemben nem álltam jégen és az egyensúlyérzésem is elég ramaty és nagyon félek, hogy be fogok égni. Mit csináljak, hogy ne essek hanyat?

És nagyon gáz ha ott fogok szerencsétlenkedni?


2014. dec. 23. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy a csaj szembe cukinak fogsz tunni :D,de azert annyi ne szerencsetlenkedj :D
2014. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akár még jó pillanatok is kisülhetnek belőle. Egy próbát megér.
2014. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nagyon vicces lesz:)én sem tudtam és 3× s_ggre ültem,volt min nevetni.

Igen jó ötlet:)

2014. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem írtam h lny vagyok:D
2014. dec. 23. 12:20
 5/10 A kérdező kommentje:
De akkor gáz semmi képpen nem lesz?
2014. dec. 23. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Ne félj!
2014. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, elpottyansz, felemel, megvan az első finom testi kontaktus. Arról nem beszélve, ha poénnak élitek meg, rengeteget lehet röhögni, mindjárt felzabadultabbak lesztek. Csak bátran!
2014. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó.
2014. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes helyszín.

Bár nekem balul sült el. Megbeszéltük a sráccal hogy első randink korizás lesz. Úgy volt hogy mindketten először korizunk majd jégen, erre ő titokban elment párszor hogy ne égjen be előttem. Szerintem ez nem volt korrekt részéről. Pont az lett volna a lényeg, hogy egyformán bénázzunk ha bénázunk, ne csak az egyik fél. Mert akkor vicces is lehetett volna, de így meg kínos volt, hogy csak én bénáztam. Mikor rákérdeztem nála, továbbra is azt állította hogy ő is először korizik... Ja még a cipő bérlésnél úgy volt hogy fele-felében fizettünk, de ő úgy eltette olyan természetességgel a visszajárómat hogy szerintem fel se tűnt neki én meg nem szóltam mert nem akartam az elején elcseszni a hangulatot, bár az enyém ekkor már el is szállt.


Később pár nappal közöltem vele hogy én nem akarok többet randizni vele. Erre megsértődött és akkor dühösen a képembe vágta hogy nem is először korizott és hoyg tök béna voltam. XD pont ezért lett volna az egyesség hogy nem ez legyen a vége. szóval még én voltam a hibás a szemében, miközben ő meg lenyúlta a pénzemet... jó lett volna a fejéhez vágni hogy mégis mire volt ez jó, de annyira lehordott mindennek, hogy inkább nem is említettem neki a pénzes dolgot.

És itt nem konkétan a visszajáró apró a lényeg, hanem hogy őbenne nem is tudatosul később se hogy az nem az övé lett volna, és akkor a későbbiekben mire számíthattam volna? Lenyúlja a fizumat, vagy alárendelt leszek egy kapcsolatban? NA én ebből nem kértem. És még a srác volt felháborodva hogy mennyit bénéztam korizásnál... de ki nem béna ha még sose kmorizott? még sima korival se nemhogy jégen

2014. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Te szegény ezt jól kofogtad..nekem nagyon jó volt..ő tudott már korizni és sokat segített nekem..mindig tartott nem engedte, h elessek..igaz amikor belénkjöttek voltak borulások de csak jót nevettünk az egészen. Nálunk ő fizetett mindent csak a koribérlést nem mert neki volt ugye saját..de nagyon jól sült el a dolog..meg is beszéltük, h lesz még folytatás:)
2014. dec. 24. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!