Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak mért az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak mért az olyan pasik kellenek akik csak kihasználják őket? 19/f

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 17:17
1 2
 1/17 Linó03 ***** válasza:
95%
Mégis kinek kéne olyan pasi? Nem egészen értem...
2014. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt mert erre van igényük. Másrészt ha egy pasi jól néz ki (márpedig az ilyenek kellenek a csajoknak), akkor megteheti, hogy úgy váltogatja a nőket, mint más a gatyáját.
2014. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Volt már dolgom jó színésszel. Ha pedig folyton gyanakszom az lett volna a baj. Ebből gabalyodjon ki az ember. Ez oda vissza. A párkeresés nagy nehézsége. Mindig lesz szemét férfi/nő, ki az első pillanattól kezdve várja a bizalmat, aztán nesze neked. Csak erre nem tudom miért lehet büszkének lenni.
2014. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3-iknak. Elmagyaráznád ezt? Nem értem.
2014. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű: az izgalmas pasik kellenek nekik (legalábbis kb. a 99%-uknak), mert attól nedvesedik be a puncikájuk. Csak aztán sokszor mellényúlnak, mert aki nagyon keresett, az megteheti, hogy semmibe vegye a nőszemélyeket, hiszen tudja, hogy ha egy elmegy, úgyis lesz másik. Nyilván nem véletlen, hogy a nagy kanokat szinte mindenki meg akarja szerezni magának, hiába tudják, hogy pl. nagy nőcsábász vagy agresszív állat az illető. Vagy lehet ez szimpla emberi butaság is, az egyik volt osztálytársnőm egyik faszija úgy bánt a csajjal, mint a kutyával, a szemem előtt is megcsinálta ezt vele, a csaj meg olyan áhítattal nézett rá, mintha egy istenre nézne.
2014. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Te vagy a százezredik, aki ezt megkérdezte. Nem kellene naponta, kétnaponta feltenni ezt a kérdést. Pláne, hogy értelmetlen. Nem mindenkinek az ilyen pasik jönnek be, akinek meg igen az meg majd megválaszolja őszintén, hogy miért is...
2014. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

A lányoknak alapból magas pasi kell! Ha egy társaságban pl. 5 fiu közül az egyik 190cm, másik három 180cm és van egy 160cm fiu is, tuti hogy nem a legkisebbet választják. Ez beléjük van kódolva, ha ennél az esetnél maradunk, akkor ha jól öltözött a 190cm-es srác, sármos és nyomul, akkor még a 180cm-ek sem rúgnak labdába.


A másik dolog: A lányoknak a laza, jól öltözött, rosszfiúk kellenek, akik keményen bánnak a nőkkel, úgy is beszélnek róluk.


Hiába közeledne, normálisan egy átlagos 175cm-s rendes pasi "illendően", a lányok szemében ez nem férfias és ha ott rögtön van Összehasonlítási alapjuk vizuálisan ott a társaságban, akkor tuti, hogy a 190cm-es, laza bőrkabátost fogják választani a 175cm-es helyett.

2014. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, álljunk meg egy polgári szóra! Milyen kihasználásról beszélünk?

Tegyük fel (régen kiöregedtem már a rövidke liaisonokból, tehát tényleg csak tegyük fel), hogy megtetszik nekem egy lány. megismerkedek vele, meghódítom, lefekszünk. Túl azon, hogy jobban élvezi, mint én (hisz erre mindig figyeltem, tehát voltaképpen ő használ ki engem), hol tehetek én arról, ha időközben kiderül, hogy az ágyban, vagy intellektuális téren nem illünk össze? Visszacsinálni nem lehet, de ha nem illünk össze, vele se fogok maradni holmi félreértelmezett korrektségből. És akkor jön a sírás, hogy ő nekem csak ARRA kellett. Fenéket! Többet kerestem benne, de csak ennyit találtam, tehát tovább keresgélek. Másnál.

2014. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8-as. Nem,nem...félre érted a kérdezőt!


Nem egy éjszakára gondolt vagyis nem csak arra..

Pl. Egy pár hetes vagy hónapos kapcsolatra, ami alatt a "jó pasi" mivel megkaphat más lányt is, úgy ahogy az előttem szólók kifejtették, kihasználja a helyzetet és megcsalja a lányt,...vagy hazudozik neki, más lánnyal is kavar és visszaél a helyzettel, hogy kapós fiu, kaphat lányokat máshol is...és így kihasználja a szóban forgó lányt!

2014. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És van a dolognak egy másik vonulata is. Tudomásul kellene venni, kérdező, hogy kétféle pasi van: aki oda mer menni a csajhoz, és aki nem. A csajok csak azokból tudnak választani, akik lévén, hogy már megtalálták a töküket, odamennek hozzájuk. Ti meg a palánk túloldaláról értetlenkedtek, hogy ugyan miért nem rúgják fel a lányok az évmilliós evolúciós szabályokat, s miért nem erőszakolnak meg titeket?
2014. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!