Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja azt egy fiú hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt egy fiú hogy majd ír meg majd keres ha nem tartja be? valaki adjon tanácsokat mit tegyek? (többi lent) lany/18

Figyelt kérdés
Van 1srac nem rég ismertem meg ,megtetszett nekem de barátnője van, ám kiderült hogy a fiúnak énis tetszem mert rám írt facebookon bevallotta tetszem neki és talalkozni akar velem stb..de én megmondtam neki hogy nem akarok balhét nem akarom szétválasztani őket a barátnőjével. Mondtam neki hogy nem akarom azt sem hogy a csaja megtudja írunk fb-n és erre azt mondta hogy csinál 1 ál facet ahol irhatok vele ez tegnap elött irta aztán mondta csak akor irjak neki ha ő rám ír de eltelt egy nap és nem írt rám pedig egész nap fb-n volt :/ és még ma sem irt ram :( nem tudom mit tegyek valaki segitsen ! MIÉRT NEM ÍR ?? pedig AZT MONDTA ÍRNI FOG

2014. dec. 30. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Át lettel baxva!Kivancsi volt hogy megvezethet e!

Nekem volt egy ismerösöm ebböl csinalt hobbyt!

Amugy a csajok is sokan ezt csinaljak,én nem értem mi ebben a jó?

2014. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élvezed, hogy könyékig turkálsz a s-arban? Ha igen akkor várj rá szorgalmasan amig kegyeskedik ...... Ha mégsem élvezed annyira akkor meg hagyd az egészet, találj egy normálisabbat!
2014. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán összejönne a dolog, gondolj bele. Ez a fiú a barátnője mellett akar veled kavarni. Vajon mennyire lenne hozzád hűséges miután megkapott téged?
2014. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!