Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy buliban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy buliban milyen ismeretlen fiúnak engeditek meg, hogy megérintsen benneteket akár intimebb helyeken is?

Figyelt kérdés
Ha azt leszámítjuk van párotok.

2014. dec. 31. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon. :DDD Legalábbis én.
2014. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az érintést tapizásnak érted?
2014. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy is.
2014. dec. 31. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Tekintsünk el a médiába levő világtól meg Amerikától és ráfogtok jönni hogy ennek elég kicsi a valószínüsége... Ha vki nemhiszi próbáljon 1 éjszakás kapcsot keresni bárhol, vagy megkérdezni lányokat...
2014. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
az utolsó el van tévedve. A lights off, fuck the system és ilyesmi partikon akármelyik lánnyal megteheted. Igaz mind buta és egyszerű de így van. Egyszer mntem el egy ilyenre lánny létemre, nem győztem oosztogatni a pofonokat azoknak akik keze rossz helyre tévedt.
2015. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Az,hogy táncol velem,és közben átölel,vagy hogy csókolózunk,az még oké.A többi már szerintem inkább ágyjelenet,amit azzal folytatok csak,akivel bensőségesebb viszonyom van.Tehát egy vadidegen ne nyúlkáljon így hozzám!Ha meg van párom,még ennyi sem lehet.

Persze sajnos sokan nem így gondolkodnak.

2015. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5- akármelyik lánnyal megteheted, ahhoz képest te pofonokat osztogattál :D, na erről beszélek, a többség már ilyen kevésa ribi azokmeg nagy igényüek meg bunkóbbak is vagy lekoptatnak seperc alatt, hameg többet akarsz nemhagyják, én kapcsolat kedvelő vagyok inkább meg hűséges, de próbálkoztam egyedüllétem alatt kalandal és nemaz van amiket pletykálnak...
2015. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdés kissé értelmetlen. Ha van párom, nem ismerkedem senkivel. A tapizást meg akkor sem engedem, ha nincs párom.
2015. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!