Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem rossz azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem rossz azoknak a pasiknak, akik egyedül maradtak, már olyan nagyon nem is fiatalok, így a társaságból is kiestek?

Figyelt kérdés
Egyedül vannak, nem is túl jó kilátásokkal.
2014. dec. 31. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
mivan? már is be vagy rúgva?
2014. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiestél a társaságból?? A haverjaid fénysebességhez közeli sebességgel utaztak, hogy ők nem öregedtek veled?
2014. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
De...25/F és már idősnek érzem magam, mikor nem tudom, h ki Berki Kriszián, vagy a való világ 88 győztese. De szar...viszont, 40éves koromra be fogok jönni az apakomplexusos csajoknak. Ez vígasztal. ;)
2014. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem.

én a csajozós korszakomban sem nyomultam bandában.

volt 1 haverom aki vezette a kocsim,én ittam meg csajoztam.

másik este meg fordítva.

a szociális kapcsolatok leépülését nem a farok sínyli meg hanem a pénztárca,ezért is fontos dolog erre figyelni,nem a nők miatt.

2014. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok és nagyon sok elonye van. Csak annyit vagyok a családdal amennyi jólesik, jobban koncentrálok a melóra, jobban keresek, olyan álom csajokat kapok meg (pénzért) akikrol csak álmodhattam, akkor budos banyázom le az anyósomat amikor akarom, a csajok csak aszexre kellenek nem kell kombinálni, hogy vajon milyen anya lenne,a szomszéd pasik velem akarnak mindíg lógni mert látják hogy milyen picskuszokat hordok fel. Elvált pasinak lenni jó.
2014. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Fiatal lányok kedvencei.
2014. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!