Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 10 esetből 7szer én kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 esetből 7szer én kezdeményezek? Bőv lent.

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány akivel már kezd alakulni, multkor voltunk moziba is stb. De még csók nem volt. Mivel sajnos ritkán találkozunk, facebookon szoktunk beszelgetni, de mivel nekem mindig annyira hiányzik,én írok rá előbb... Mostanába nagyon elfoglalt, és nem is tudunk beszelni, max reggel irok neki h szia majd este lenne kis időd beszélgetni, este meg amikor elerheto, csak mondom neki hogy mennyire hianyzott,es megkerdezem milyen volt a napja. Persze az utobbi heten nagyon elfoglalt volt, rokonlatogatas, stb..

Két kérdésem van: Lányok, ha egy fiú mindig hangsúlyozza hogy mennyire hianyzik neki, az nem gáz? :/

A màsik: ti amikor csak facen tudtok beszelgetni akkor ki ir elobb altalaba? :)


2015. jan. 1. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél határozottabb, különben le se fog tojni. Találkozzatok és csókold meg! Ha elutasít, akkor meg lépj tovább!
2015. jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem keresném pár napig - 1 hétig. ha nem ír magától, az azt jelenti, hogy eszébe se jutsz, vagyis nem vagy neki fontos!
2015. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ijesztő tud lenni egy kicsit ha ennyire a kapcsolat elején ilyen heves érzelmeket mutatsz. Az kicsit más helyzet, ha ismerted már a randizás előtt is, de ha csak nemrég ismerted meg, akkor szerintem egy picit vissza kéne fognod magad. Nekem legalábbis volt egy kapcsolatom ahol ilyen volt a srác (jó, ennél durvább, pl. nagyon hamar elhangzott az is, hogy szeret, pedig alig beszéltük még) és belőlem menekülő reakciót váltott ki. Meg kell találni a megfelelő mértéket, akkor nem gáz, hanem nagyon aranyos és jól esik az embernek, de ha egyfolytában ezt hallja (ilyen friss kapcsolatnál), az szerintem legtöbbször nem jön be.
2015. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is ne légy mulya,hanem szervezz le vele egy találkát ekkor és ekkor,ahol tudtok dumálni,és elcsattanhat az első csók is,meg egyebek.Másodszor ha ő zárkózottabb,te ne zúdítsd a nyakába az érzéseidet,mert az riasztó lehet számára.
2015. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát az igazság az hogy az osztálytársam 4 éve :D

kb egy hónapja beszélgetünk, de előtte is jóba voltunk

2015. jan. 1. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!