Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma volt egy randim és hülyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt egy randim és hülyén jött ki de nekem kellett fizetnem, de nem akárhogy?

Figyelt kérdés

Szóval, volt ma egy randim egy sráccal, elmentünk egy kávézó szerűségbe, ittunk ettünk, majd mikor fizetni kellett volna megszólalt, hogy "o-ó nem hoztam magammal pénzt, ki tudnál segíteni?"

Nálam sem volt sok pénz ezért a bakkártyámmal kellett fizetnem majd megkérdezte, hogy kérhet e esetleg egy kis üditőt is mert nagyon szomjas még.


Nem az a gond h fizetnem kell de akkor legalább tudjak róla, hogy a sajátomat kifizetem szóval nem tudom h elhigyjem e h nem volt pénze, illetve nem e direkt csinálta, hogy esetleg tesztelt e.

én 23/L 30/F



2015. jan. 4. 17:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
persze azt mondta, hogy legközelebb ő áll mindent ígéri és akármennyit ehetek
2015. jan. 4. 17:26
 2/16 anonim válasza:
100%

az igen... el se mennék randira ha nincs nálam pénz...

Mondjuk az lehet hogy otthon hagyta.de tuti nem kérnék még pluszba üdítőt is nem lenne képem hozzá :D

2015. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy balfsz volt akivel randiztál.

Én mindig viszek magammal pénzt ha megyek valahova.

2015. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálta, hogy legközelebb is tutira randizz vele. XD
2015. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna felállnod és ott hagyni ...
2015. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

LOL :)

Szerintem azért ez még nem akkora tragédia, hogy emiatt felhagyj vele. Találkozz vele még 1x aztán majd kiderül.

Hogy direkt volt e vagy sem az ugysem derül ki.

2015. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Jázi :) ***** válasza:
89%
Előfordulhat,hogy otthon hagyta. Első randi volt? Vagy már régebbről ismeritek egymás? Akkor annyira nem izé de ha első tali.... Kicsit fura
2015. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
én régebben direkt férfiakat szedtem fel chaten, mert meghívtak mindenre, de több sosem volt köztünk 18/F
2015. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

most komolyan 30 évesen nincs nála pénz?

legalább pár ezer forint vagy bankkártya?

2015. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz :DDDDDD
2015. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!