Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randiznátok, összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randiznátok, összejönnétek, felfigyelnétek vagy legalább találkozgatnátok olyan sráccal aki nem jár szórakozni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy már találkoztatok és tudjátok,hogy nem jár buliba,nem tud táncolni,kerüli a szórakozó helyeket.Olyan szürke ember.


Mik az esélyei ha még sose volt baránője és most tölti be 25-öt.

Olyan csendes,visszahúzódó,szerény alkat.


Próbálkozik,óvatosan,szégyenlősen,határozatlanul és megtudjátok amiket leírtam.


Mik az esélyei,hogy álltok az ilyen srácokkal??


2010. febr. 5. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Lehet valami pszihopata
2010. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kellene egy olyan aki 25 évesen még mindig az a legnagyobb gondja, hogy szétbulizza magát. Egy szürke embert is lehet szeretni, talán jobban meg is érdemli... Próbálkozz csak, egyszer úgyis összejön. ;)
2010. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem inkább szociopata.
2010. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha mellettem mer önmaga lenni és nem kell folyamatosan otthon ülni, tehát nyitott új dolgokra, nekem teli találat lenne.
2010. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem jár szórakozni, nem is ezért szerettem belé. Sőt, örülök neki, hogy nem bulikra költjük a pénzünk. Viszont szerint, kell valamennyi önbizalom és határozottság. A korod sem számít még olyan soknak...
2010. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
van aki nemszereti ezeket a helyeket.. én se.. itthon is jól megvagyok, ritkán megyek "szórakozó helyekre".. mégis vannak esélyeim, ugyanúgy neked is
2010. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy fiú létemre bele vau-vau, de:

Én ugyanebben a cipőben jártam, én sem jártam/járok szórakozni, inkább a természetes dolgokban keresem a szórakozást (túrázás, úszás, sátrazás stb...). A hangsúly azon van, hogy ennek megfelelő párt találj, mert egy discocica biztosan megvet ezért, úgyhogy egy hozzád hasonló szemléletű csaj lesz az igazi számodra.

Fel a fejjel :)

2010. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nekem simán bejönnél, én se nagyon járok sehová és szintén visszahúzódó vagyok. eddig mindig megszívtam azokkal a fiúkkal, akiknek a bulik meg a társaság volt a lényeg, csalják az embert orrba-szájba.

24l

2010. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
eh, énis ezt utálom. Sose megyek bulikba, mert 1rakás szar a tuc-tuc zene inkább otthon gitározok, vagy séta, "sátrazás" :). 15/F
2010. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

lehet,hogy én vagyok a teli találat??

áá,kétlem.

jóformán még esélyem sincs.


vegyük fel a kapcsolatot?? :-)

2010. febr. 5. 16:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!