Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejön az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön az olyan pasi akit nehéz megszerezni?

Figyelt kérdés
úgy értem h nagyon nyomulsz es akkor sem esik neked hanem szèpen lassan idő multával csak

2015. jan. 8. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok ezért a válaszom nem!
2015. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem kihivást jelent :)
2015. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit. De udvarolni nem akarok.
2015. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a nőnek kéne azon gondolkozni,hogy hogyan szerezze meg a pasit,hanem fordítva.
2015. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ez a jelleme része és nemcsak feleslegesen kéreti magát akkor igen.

Bár én az oda-vissza cicózás híve vagyok, hogy azért azt is lássam, hogy érdemes vele foglalkozni.

2015. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én beleszerettem egy ilyen férfiba, még 19 évesen. Elzárkózott mindenféle komoly kapcsolat elől, nem akarta elkötelezni magát egyetlen nő iránt sem. Nem vagyok egy nyomulós típus de már késő volt, szerelmes voltam, így nem adtam fel. Azóta jópár év eltelt, és ő a férjem...:)
2015. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na csak megjátsza, akkor undorító. Nehogy már nekem kelljen tepernem, annyira gyűlölöm ezeket a játszmákat -.-"

Viszont: ha ilyen a jelleme, és nem 'divatból' csinálja, akkor vonzó a visszafogottság, mert én is olyan vagyok egy kicsit.

2015. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy ideig nagyon imponáló tud lenni, de a viszont törődést szeretném nála is látni.

Viszont ha előadja, hogy ő egy nagyon különleges, fontos személyiség, esetleg mekkora művész, és én, mint nő fáradjak mindenért és a kedvében járjak, azért nem fogok nyomulni.

2015. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok belé,akkor nyilván bejön,és próbálkozom,de csak egy bizonyos határig.Ha pont leszarja,akkor egy idő után az én büszkeségem is előtör.Most például éppen ebben a szituban vagyok.Kezdem érezni,hogy már képes vagyok a jelenlétében eljátszani,hogy pusztán barátként tekintek rá.Már feladtam a harcot.
2015. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem aztán ne kéne. 24L
2015. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!