Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, írnátok olyan ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, írnátok olyan ismert embert, embereket aki szemüveges, és bejön nektek vagy így is esetleg még jobban? Vagy a szemüveg eleve hátrány egy srácokon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én imádom a szemüveges hapsikat, persze némelyik olyan kis esetlennek néz ki tőle, de nagyon soknak olyan jól áll, h kész vagyok tőle, szóval nem hátrány :)


ismert ember, hmm. nem jut eszembe a teljes neve, de a showder klubban van egy, asszem csák gergely.

javíts ki, ha tévedek!

2010. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtam de nem tudok olyat aki tetszene és szemüveges. Ismert emberek inkább kontaktlencsét hordanak, vagy műttetnek. De semmi bajom a szemüveggel, nem hátrány. Egyik barátnőmnek meg kifejezetten tetszenek a szemüveges pasik.
2010. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet síszemüvegeset is írni?
2010. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én bukom rájuk.Konkrétan ismert embert,aki szemüveges,és tetszik,nem tudnék mondani,nem jut eszembe.Viszont nagyon bírom őket! :-D
2010. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

te is szemüveges vagy, ugye?!

tölts fel egy képet magadról, hadd nézzünk :)

2010. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok, -1.75-ös, de csak ritkán hordom, pont azért, mert nem szeretnék emiatt hátrányba kerülni meg fura. Viszont nélküle meg sokmindent nem látok rendesen, pl emberek arcát, ha távolabb vannak. Különben közben eszembe jutott, hogy néha a Johnny Depp is visel szemüveget:).
2010. febr. 5. 23:02
 7/17 anonim ***** válasza:
nah, látod és johhny depp-et hányszor választotték már legszexibb pasinak ilyen-olyan oldalakon? kismilliószor, uh vegyed szépen fel a szemüveged és viseld bátran! :)
2010. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az ismert emberek körében nem vagyok valami tájékozott, szóval nem tudok mondani, de most épp egy szemüveges srác tetszik. :D Szerintem neki pl. tök jól áll, jobban néz ki vele mint nélküle. :) Tehát hordd nyugodtan, nem hátrány, és még a szemed sem romlik tovább. Az sem hátrány. :D
2010. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vágó István
2010. febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Elenite én is paráztam mikor megkaptam az első szemüvegemet, de bizton állíthatom, hogy nem hátrány, sőt van akinél előny.

Én 11 év után idén fogom először lecserélni kontaktlencsére, kiváncsi vagyok bírja -e majd a szemem. Ha nem azt sem bánom :) Jó a szemüveg is :)

2010. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!