Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez randinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez randinak számít? (lent)

Figyelt kérdés
Szoval van egy lány ismerősöm a suliba, mar nagyon régóta joban vagyok vele es a baratnőivel is.(a barátnőinek van pasijuk, de ennk a lanynak nincs) volt mar olyan egy párszor elmentem velük ide-oda. Most is megbeszéltük hogy elmegyunk korcsolyázni de most a barátnői nem ertek ra es igy csak ketten megyünk majd ezzel a lánnyal. Szerintetek ez most randinak számít??? Mint már irtam regóta jóban vagyunk de en eddeg csak azt hidtem hogy barátság. Érdemes lenne bepobálkoznom nála ?(amugy ez a lány bejön nekem:)) 18/f -- 17/l
2015. jan. 11. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Barátnői lehet, hogy direkt mondták le, hogy kettesben legyetek. Próbálkozz be.
2015. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kohdf hirte válasza:
Szerintem még lógjatok egy kicsit és akkor majd bepróbálkozhatsz nyugodtan :) amúgy vannak ilyen jelek amiket érdemes figyelni.. A neten találsz egy csomót :D
2015. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán tényleg direkt mondták le a barátnői, mert lehet mondta nekik a csaj, hogy bejössz neki. Pláne ha velük is jóban vagy, biztos helyeselték is. Valszeg pont most kéne majd bepróbálkoznod, különben azt hiszi, nem akarsz tőle semmit. Érted ez nem randi lesz, de ugyanakkor mégis. a randi előszobája:) eleve én utálom ezt a szót, hogy randi. Különben is vajon miért ismerkedik, tölt időt egy nő és egy férfi egymással, ha nem azért, hogy összejöjjenek. miért akarnának csak barátkozni egymással,, arra ott vannak a haverok, barátnők. meg én pl. ha elhívok egy nőt valahova, akkor sejti ő is, hogy az randi lesz, elég az, hogy egy alkalmas pillanatban a tudtára adod, hogy "tudod, tetszel nekem, és szeretnélek jobban megismerni, találkozhatnánk valamikor" ez még ha nem is hívod randinak, akkor is az lesz, ha elmegy. Nem ciki, ha visszautasít. az a ciki, ha meg sem próbálod. Az életben a legnagyobb kockázat, ha sosem kockáztatsz. Aki meg sem ppróbálja, eleve vesztett, ha pedig megpróbálja vagy nyer vagy veszít. melyiket választod? meg szerintem látja is rajtad a csaj, hogy tetszik neked, és megteremtette a lehetőséget, hogy kettesben legyetek, mert te nem merted eddig.

Persze sose biztos semmi, de simán benne van a pakliban.

2015. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

17:32es vagyok

ne hallgass az előttem szólóra ez madár. ha sokáig csak barátkozol vele, azt hiszi nem akarsz tőle semmit, aztán fájó szívvel,de amikor jön egy srác, aki meg meri mondani neki, hogy "tetszel nekem" azzal összejön, azt vaszhatod.

utána szídhatod magad, hónapokig nem teszed majd túl magad rajta. Hidd el még azzal is sikert érhetsz el, ha esetleg balfékeskedtél korábban, hogy őszintén megmondod neki, hogy "tudod, én egy balfék vagyok, de nagyon tetszel nekem.

2015. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17:32es vagyok

szóval érted, ezek alapján, amit írtál, nagy a valószínűsége, de minimum van rá esély, hogy tetszel neki.

persze azért készülj fel arra is, hogy lehet bukta a dolog.

Félsz, hogy elveszted a barátságát, ha őszinte leszel, és kiderül, hogy mégsem tetszel neki? akkor válassz az alábbi lehetőségek közül:


Honnan tudja, hogy mit érzel ha nem mondod el neki?

Neked kell próbálkozni.

szóval ha nem mondod el, vagy az lesz, hogy értelem szerűen azt hiszi, nem akarsz semmit, és majd lelép mással. esetleg összeszedi minden bátorságát, és férfi lesz helyetted, és ő kezdeményez nálad. (100-ból 1 ilyen van)

ha elmondod, mert miért ne alapon akkor vagy nem tetszel neki, és buktad, vagy végre hálát ad az istennek, hogy megtaláltad a tökeidet.

Természetes dolog, hogy megmondod egy nőnek, ha tetszik, nem fog haragudni rád, max keresel mást, akinek tetszel.

2015. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17:32 vagyok


hú de jó lesz amikor majd összejön egyszer, mert már mersz kezdeményezni a nőknél:) ez minél hamarabb történjék meg vala, mert akkor végre ráébredsz az életre, éa már nem félelemből fogsz izgulni, hanem mert izgalmas lesz az élet.

örömteli izgulás lesz akkor már.

pl.egy előadó, aki feláll a szinpadra és izgul, lámpaláza van, azonnal megkönnyebbül, és már nem is érzi utána cikinek, miután bevallja az embereknek, hogy

"Most még eléggé izgulok, mert még nem beszéltem ennyi ember előtt." amint kimondod a dolgokat, már nincs is akkora súlyuk. és rájössz, hogy te is csak ember vagy, és ők is csak emberek, megértenek téged.

2015. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
alapból nem randi, te azzá teheted :))))))
2015. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de*
2015. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!