Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » [Meleg kérdés] Most randiztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[Meleg kérdés] Most randiztam egy sráccal, ti adnátok még egy esélyt a helyemben neki?

Figyelt kérdés

Légyszi ne röhögjetek ki, a kérdés komoly (bár még én sem döntöttem el, hogy sírjak vagy nevessek :D

Szóval beszélek egy ideje egy sráccal, megbeszéltük, hogy felugrok hozzá ma este 1-2 órára dumálni. Amúgy jó fejnek tűnik meg tetszik is. Csak mint megtudtam, ha izgul, rájön a hasmenés. És most izgult. A randi kb felét a WC-n töltötte a másik felében fájt a hasa...

Aztán inkább hazajöttem, de most is irkálja, hogy ne haragudjak stb. de hát igazából nem haragszok csak hát olyan röhej ez az egész!

Ti mit tennétek?

19/F



2015. jan. 12. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már, bárkivel előfordulhat.
2015. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:
95%
Csoki helyett széntablettát vigyél legközelebb.
2015. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

:-) mint anno az én pasim csak pepitában...

Ha több esélyt nem adsz, akkor a legközelebbi randijánál még izgulósabb lesz szegény!

28/N

2015. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Béla211 ***** válasza:
Ha tetszik és vonzódsz hozzá mért ne találkoznál vele még egyszer? Ilyen bár kivel elő fordulhat.De tényleg előtte egyen 70% étcsokit :)
2015. jan. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha szánsz rá kicsit több időt, és nem csak ilyen felületesen leírod, akkor később visszagondolva az lesz a véleményed, hogy de kár lett volna lekoptatni csak eme gondja miatt...
2015. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Pedig már fajtalankodni akartál mi?
2015. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem is kérdés, hogy adnék még egy esélyt.

Imponáló és aranyos, hogy ennyire izgul miattam. :)

Mondjuk a legközelebbi randi előtt finoman megemlíteném a szén tabletta jótékony hatásait. :)

25N

2015. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy kis baki becsúszott. Adj neki még egy esélyt! :)
2015. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
gonosz vagy... inkább meg kellett volna nyugtatnod
2015. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez nagyon aranyos :D engem nem zavarna xd rám specien pisilő roham jön ilyenkor szal nem baj xd

De ez nagyon ari. :)

2015. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!