Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után egy arcra puszi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után egy arcra puszi?

Figyelt kérdés

egy 30 éves nő és férfi első randija,persze ismerik egymást de randizni még randiztak hivatalosan.

Ha jól sül el a randi akkor búcsúzáskor lehet adni egy puszit a nő részéről?... vagy az ribis?



2015. jan. 16. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

"...vagy az ribis?"


Sírva fakadok.

2015. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még NEM randiztak hivatalosan,elírtam..
2015. jan. 16. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Történtek már komolyabb dolgok is egy randit követően, szóval szerintem nyugodtan lehet adni egyet.
2015. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a szájára adsz azzal jobban megfogod ^^
2015. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első randijaimon olyan nőket szoktam megcsókolni, akikkel korábban csak egyszer találkoztam életemben (amikor a számukat megszereztem).


Soha az életben nem feküdtem le olyan nővel, akit ne csókoltam volna meg valamikor az első randi során.


Szóval egy jó nagy, több percig tartó szájrapuszi sem ribis.

2015. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy randiról van szó, a férfinak rögtön 2 oldali arcpuszival kell randi elején köszönnie.


Elköszönéskor meg neki kell csekkolni, hogy a nő kész-e már a csókra, beszélgetés közben mélyen nő szemébe néz távolságot csökkenti, ha a nő erre hátrább húzódik, vagy látja hogy feszélyezi magát, akkor még nem keresi a nő ajkát (tapintatból növeli a kommunikációs távolságot, megszünteti az erős szemkontaktust), viszont ha azt látja, hogy a nő erre úgy rezdül, hogy csak egy mm-nyit is közeledik, még ha közben kis zavartságtól le is süti a szemét, akkor jöhet a száj puszi, puszik, aztán próbálkozás csókká alakítani.


Végül kérdésedre a rövid válasz: a minimum, hogy randi végén legyen férfi által kezdeményezett arcpuszi, nő meg ha nem teljesen elutasító, akkor elutasított szájra puszi után adjon arcra puszit.


37F

2015. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A randitól függ, hogy sikerült. Ha a végén arcra megy azzal az is jelenzhető, hogy bocs csak barátkozni akarok veled, többet nem akarok tőled. A bejönnek egymásnak lehet csók. Kérdés mit akarnak, milyen randi, mennyire ismerik egymást.
2015. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én valamiért 2-3 órával azután szoktam szájon csókolni szenvedélyesen nőket (akik hagyják magukat), akiket a netről ismertem meg és az az első randink és az első találkozásunk valaha az életben.


De biztos valamit rosszul csinálok ezek szerint.

2015. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát nem tudom azért az első randin túlzás a csók..

az arcra puszi szerintem jót jelent tudhatja az illető hogy tetszik nekem..


vagy ennyire divat lett az első randin a smárolás??

2015. jan. 16. 15:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha az illetővel akarsz második randit is, akkor az első randin való csók alap.


Ha nem kedveled ahhoz, hogy legyen 2. randi, akkor nem csókolózol vele. Ennyi.

2015. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!