Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valoszinuleg soha nem engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoszinuleg soha nem engem fog szeretni, csak azt a szerepet, amit betoltok?

Figyelt kérdés
Egy honapja ismerkedem, randizgatok egy sraccal. Latszik rajta, hogy nagyon szeretetehes, vagyik mar kapcsolatra. Nagyon jol kijovunk, jofej, aranyos, szeretek vele lenni. Azt irta ma, hogy nagyon szeretne, hogy a baratnoje legyek. Kerdeztem tole, hogy miert akarja annyira, hogy pont en legyek a baratnoje (nincs tul nagy onbizalmam). Erre azt irta, hogy raferne mar egy kis boldogsag, es ot mar a tudat, hogy van baranoje boldogga tenne. Erre kerdeztem, hogy akkor kb. mindegy, hogy ki, csak legyen, nem? Erre mar nem valaszolt, ket tema ment parhuzamosan egymas mellett, es a masik szalon ment tovabb. Viszont mar mindenkinek meselt rolam, baratok, szulok, nagymama, jovoheten visz az egyik baratja szulinapi bulijaba, kozel 30 fos tarsasagba. Nem tudom, hogy engem akar-e, csak egy baratnot. Nem tudom, mikor mesel rolam valakinek, tenyleg rolam mesel-e, vagy A barátnorol. Lehet, annyira vagyik mar ra, hogy tenyleg mindegy neki, csak legyen valaki, nem? Igy sosem tudna kialakulni konkretan irantam erzett szerelem a reszerol? Koszi elore is!
2015. jan. 17. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Onbizalom fejlesztese. Ezzel foglalkozz, arra megeri idot szanni :) Az emberek amugy is kibeszelnek a hatad mogott, es a legrosszabbakat is elmondjak rolad. Ez ellen pedig semmit sem tudsz tenni, tehat felesleges foglalkozni vele, hogy most mit gondolnak rolad.


21/f

2015. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Muszáj nektek csajoknak minden egyes ártatlan megjegyzésbe valamilyen mögöttes negatív tartalmat beleképzelni?


Attól, hogy azt mondta, hogy már az a tudat is jó volna neki, hogy van barátnője, az nem azt jelenti, hogy ő már bárminek/kinek örülne, csak legyen.

Ha azt mondta, hogy szeretné, hogy a barátnője légy, és te is szeretnél az lenni, akkor legyetek egy pár és legfőképp legyetek boldogok egymással. Na. -.-

2015. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Na igen, tipikus esete a mindegy ki, csak legyennek...

Én nem mennék így bele egy kapcsolatba, mi lesz, ha elmúlik annak a rózsaszín köde, hogy végre valaki akarja őt? Szerintem mindenkinek fontos egy kapcsolatban, hogy érezze, a másiknak Ő kell, különben nagyon önbizalomromboló hatása lesz a dolognak...

Szinte be is vallotta, hogy így érez, van önbecsülésem, én a helyedben szakítanék. Lényegtelen, hogy kinek mit mesélt rólam.

2015. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól látod. Olyat keress, aki RÁD kíváncsi, és nem a saját másik felét keresi, mert az soha nem fogja megtalálni. Te viszont megtalálhatod önmagad és egy másik egész embert, akivel kölcsönös, egyenrangú kapcsolatod lehet.
2015. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindig irja, hogy a barati tarsasagaban mindenkinek van csaja, csak o van egyedul, maganyos, egyedul lakik, tok szar, mar vesz is egy kutyat, hogy ne erezze magat olyan rosszul, stb. Viszont baratnom meg azt mondta, akkor mar reg becsajozott volna, ha mindegy lenne neki, es nem lenne 2 eve szingli. Hat nem tudom, mindenesetre most meg egyszer rakerdeztem nala.
2015. jan. 17. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: mondjon 5 olyan tulajdonságot, amit értékel benned. :) Ha olyat tud mondani, amit te is értékelsz magadban, akkor te kellesz neki, ha nem, akkor nem.
2015. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy mi a megérzésem ezzel az egésszel kapcsolatban. Egyből felhívott. Nem is érti, hogy jutott ilyen hülyeség az eszembe, nem hülye, hogy ilyet csináljon, azt hitte, ennél jobban ismerem már, meg hogy sokat agyalok, de ne tegyem, mert rossz a bőrnek :D Mondta, hogy csak én kellek neki, aztán próbálta elénekelni az Only yout, de elnevettük. :D Le kellett tennie, nem ért rá, de ezt mindenképp tisztázni akarta, azt mondta, ha hazaért, még hív. Hát, nem tudom. :D Szerintetek?
2015. jan. 17. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Mi az, hogy szerintünk?


Felhív téged, kiteszi neked a lelkét, és benned még vannak kérdések?


Azok, akik itt mellettem válaszoltak és a kapcsolat lezárására buzdítottak, szimplán nem akarják, hogy TE boldog légy. Ha nekik nem jutott ilyen ember, akkor neked se jusson. Tipikus magyar hozzáállás.


És ez a Mondj 5 dolgot, amit szeret magában hülyeség is egy oltári rossz ötlet. Először is egy kapcsolat nem abból áll, hogy teszteled a másikat és ilyen elvetemült próbák elé állítod. Idióta tanács. A másik meg, ha már tényleg ezt akarja csinálni valaki, akkor olyan 5 dolgot soroltat fel a másikkal, amit ő maga nem szeret magában. Hiszen ezzel lehet bizonyítani, hogy ő még ezek ellenére is szereti.


Inkább ne filozofálj, még egyszer mondom, ne agyalj. Csak élvezzétek egymást társaságát.

2015. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem mennék ebbe bele. Az ok: megtettem már. Pont addig tartott a rajongása, amíg meghoztam az önbizalmát, majd ezután közölte hogy nem is szerelmes, csak kellett neki valaki, mert már túl régóta volt egyedül. Végül az én önbizalmam vágta taccsra, elég nehezen sikerült felállnom.


Azóta persze minden visszaállt a régi kerékvágásba, amióta én nem vagyok neki, nem bírt összeszedni egy normális lányt se, és nem érti, miért. Persze én is ostoba voltam, hogy leálltam vele. Most ő megint szenved és utálja a világot, meg persze mindenkiben hiba van, csak benne nincs. Szerencsére én azóta megismerkedtem a párommal, akiben fel sem merült a gondolat, hogy barátnő kellene a boldogságához, ellenben nagyon egy hullámhosszon voltunk és hamar egymásba szerettünk. Így van értelme a dolognak. Pótlékként, csak hogy legyen a srácnak önbizalma, nincs.


Még egy apróság: az egy dolog, hogy ő mit gondol. De a leírásod alapján te egy cseppet se tűnsz szerelmesnek. Akkor meg minek?

2015. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt egy hatalmas csalódásom pár éve, azóta nem akartam senkit közel engedni magamhoz, nem tudok bízni, nem merek kötődni senkihez, nem akarom magam beleélni semmibe. Egyébként nagyon szeretem, imádok vele lenni, ha 3-4 óránál tovább nem beszélünk valamilyen formában, már megveszek. Csak óvatos próbálok lenni, nem akarok még egyszer annyira összetörni, mint régen.
2015. jan. 17. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!