Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel 2 naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balint@! kérdése:

Van egy lány akivel 2 naponta talizok és nekem nagyon bejön és mit kéne lépjek h ebből kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés
Az van h van egy lány akivel 2 naponta kb talizok és szeret velem lenni, külsömmel sincs gond és a belsőmmel se és lépnem kéne vmit h ebből legyen kapcsolat de nem tudom h mit szerintetek mit csináljak a következő talin kapjam le v közöljem vele h többet érzek mint barátság és próbáljuk meg eggyütt?A választ előre is köszönöm:)

2015. jan. 18. 09:58
 1/4 Dobri Zsuzsanna válasza:
Ha a lany tobbet erez irantad es est tudod akkor lepj,mert a lanyok azt varjak,hogy a fiu lepjen elore.Mikor talalkoztok megmondod,hogy tobbet erzel,mint baratsag es nem add a kapcsolatotoknak egy eselyt.
2015. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta találkozgattok? lépj. Hívd el egy konkrét randira. Pl vacsi, utána romantikus séta, szép kilátás.... es csókold meg. Persze csak akkor ha romantikus tipus a csaj :D 20/L
2015. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hete,köszi:)
2015. jan. 18. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
második vagyok :) 2 hét után szerintem simán. Mondjuk én is hasonló szituban vagyok. 2 hét is stimmel :D csak mi már csók és hasonlókon rég túl vagyunk. S épp arra várok, és stresszelek, hogy azért ő lépjen a kapcsolat felé...
2015. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!