Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi terv. Min változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi terv. Min változtatnátok rajta? És mire változtatnátok azt, amit megváltoztatnátok?

Figyelt kérdés

-egy kávézóba/bárba/pubba/kocsmába megyünk

-a randi kb. 3-4 órán keresztül tart

-a randi ideje alatt megiszunk kb. 2-2 pohár bort (fejenként 5-6 decit), ami ennyi időre elosztva nem sok

-egymás mellé ülünk közvetlenül, tehát nem egymással szembe, nem egymással 90 fokban szomszédos székekre, hanem közvetlenül egymás mellé, lehetőleg egy kanapéra vagy padra

-olyan dolgokról beszélek, amik érdeklődést keltenek benne irántam

-finoman elkezdem fogdosni a randi folyamán; csak a kezére, derekára, karjára, gondolok; beszélgetés közben, nem feltűnően; először csak egy-egy pillanatokra teszem oda a kezem, aztán később már ott hagyom pár másodpercre, legvégül pedig már ott marad a kezem a testén

-átkarolom

-csinálok egy pár, a lányok által szeretett dolgot, például hajhátrasimítást, bámulóversenyt, tenyérjóslást

-2-3 óra után megcsókolom


Nektek van ennél jobb randi taktikátok? Ha igen, akkor írjátok már le kérlek, hagy tanulhassak tőletek.


2015. jan. 19. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Dobd ki az egészet a fenébe.


17/L

2015. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tenyérjóslás??????:D:D:D meghaltam
2015. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Felesleges annyit gondolkozni, akkor történne így minden, ha csak rajtad múlna a dolog, de mivel egy randin általában 2 ember vesz részt... Haladj az árral, lesz, ami lesz. Én pl. biztosan nem hagynám első randin a fogdosást és a csókot.

18/L

2015. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért tervezed előre ilyen szinten?? Sokkal jobb ha spontán jönnek a dolog.Eléggé lehangoló volt olvasni.


Már az borzalom,hogy Te eltervezed,hogy 3-4 órán át tart...Minek? Majd meglátjátok,hogy érzitek magatokat...azt majd lesz valami...


Onnan dobnám ki az egész tervet a kukába,hogy a randi 3-4 órán át tart...

2015. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért tervezem így, mert 4-ből 3 lánnyal, akikkel randizom mindig szokott lenni valami (legalább szex). Ez jó vagy rossz arány?


Valaki válaszoló, aki logikusabban, nem érzelmek által vezérelve gondolkozik? Aki azt hiszi hogy ő maga irányítja az életét, nem külső erők?

2015. jan. 19. 14:10
 6/10 A kérdező kommentje:

1:

De mire változtatnád? Nem véletlenül tettem fel a kérdést is. Nem elég hogy szerinted szar. Mondd meg hogy akkor hogy csinálnád. Köszi!


2:

Amit nagyon bírnak a lányok. A végén mindig elmondom, hogy látom hogy egy olyan sráccal jönnek össze, mint amilyen én is vagyok. Nagyon tetszik nekik.


3:

4-ből 3 lány miért hagyja? Sőt, a csókot 4-ből 3, a fogdosást 4-ből 4.


4:

Mi a te randi formulád? Milyen randijaid szoktak a legsikeresebbek lenni?

2015. jan. 19. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom a tenyérjósláson mit bírnak a lányok, szerintem szánalmas. Egy randi legyen spontán, ez az én véleményem.
2015. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hogyhogy spontán? Te lány vagy vagy fiú?


Ha sok randin voltál, biztos megfigyelted már, hogy bizonyos körülmények nagyobb eséllyel teszik sikeressé a randit.


Pl. beülni valahová és beszélgetni nagyobb arányú sikerességet okoz, mint valami aktív programot találn.

Egy kis ivászat nagyobb sikerességet okoz, mint józannak maradni.


Vagy bármi ilyesmi. Ha az a célod, hogy a randijaid minél sikeresebbek legyenek, akkor biztos te is láttál már ilyen összefüggéseket, nem?

2015. jan. 20. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy spontán,hogy ne tervezd el ennyire..Ez túl sok..


Persze tervezd el azt,hogy hova mentek,de a többi felesleges...


1.Minek tervezed ,hogy mennyi ideig vagytok együtt? Majd kiderül mennyire érzitek jól magatokat,nem?

2.Minek tervezed,hogy mennyit isztok?

3.Meg ez az agyon bonyolított,hogy így meg ,úgy ültök egymás mellett..


Ez mind mind fölösleges dolog..Az összes randit igy fogod tervezni? Az egész életed igy tervezed?

2015. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze az ivászat nagyobb sikert ad,hisz az emberek legtöbbször megváltoznak,felszabadulnak,jobban kívánják a szexet,és egyéb dolgokat ha már ittak.Viszont rég rossz ha ezeket a dolgokat úgy éred el,hogy isztok..
2015. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!