Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy félek csókolózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy félek csókolózni? Félek hogy rosszul fogom csinálni pedig csináltam nem egyszer

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, csókolóztam már többször is, de valamiért mindig félek tőle hogy rosszul csinálom majd vagy valami, multkor ezért nem hagytam egy srácnak, és azóta is rosszul érzem magam miatta, de egyszerűen félek. Ez normális? Mert szerintem nem, és fogalmam sincs hogy tudnám ezt a félelmemet legyőzni, holnap találkozunk megint és már most félek hogy megint gyáva leszek , mit tegyek?
2015. jan. 25. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk csókold meg.
2015. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy ő irányítson, bízd rá magad és menni fog :)
2015. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!