Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az éttermi randizás tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az éttermi randizás tényleg gagyi és az egyik legrosszabb randis ötlet?

Figyelt kérdés

Most az első néhány randiról beszélek, amikor a felek még nem feküdtek le és még bármi lehet (=a férfi még el is ronthatja)

Hátrányok:


1. Egymással szemben ültök, nem pedig egymás mellett közvetlenül. Maximum a kezét tudod megfogni, vagy a lábatokat összeérinteni az asztal alatt. Fizikai intimitás kialakítására nagyon korlátozottak a lehetőségek


2. Tele eszitek magatokat, ami bizony a szexuális vágyat, libidót eléggé lecsökkenti.


3. Sokba kerül vagy legalábbis drágább, mint pl. akár egy másfajta hatékonyabb randi.


Éttermi vacsorás randi helyett nem jobb beülni egy kávézóba/pubba egymás mellé egy kanapéra, ahol bort kortyolgatva egymás közelségében és olcsóbban tudtok ismerkedni és a fizikai intimitás sincs úgy kizárva?


2015. jan. 26. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Aki elegáns elvisz étterembe!!! 22/L
2015. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Vidd étterembe. Ne legyél már puhapocs
2015. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Igen elég gáz.


És nem is praktius elmenni valami "La'koma U N'doryto" szerű bazu drága helyre ahol legalább egy Szent Istvánt el fogsz költeni.


De gagyi. Ha ilyen KÖVETEL egy csaj akkor az pénzre megy. Távolítsd el az életedből amíg még nincs nagyobb baj.


Vidd el sétálni, ha majd jobb lesz az idő vagy hívd meg magadhoz és főzz neki egy finom vacsorát (ha tudod mi a kedvence akkor azt) - olcsóbb, barátságosabb, kényelmesebb, meghittebb, romantikusabb.

2015. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lánytól függ. Szerintem le lehet vágni, kit milyen randival lehet levenni a lábáról. Első alkalomra megfelel egy romantikus helyen séta, ahol esetleg le lehet ülni egy padra (szép környezet, nincs nagy forgalom). Vagy a másik terv egy kávézóba beülni. Elegáns étterembe csak a páromat vinném el.
2015. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Na ezért nincs sok hapsinak barátnője. Még egy étterembe sem vagytok képesek elvinni egy nőt. 2-es voltam
2015. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én nem szeretem az éttermi randikat, leginkább azért, mert nem szeretem, ha drágább dologra meghívnak. gesztus, gesztus, de mégis olyan az érzés, mintha ezzel akarna megvenni :D

ha valami olcsóbb randin szeretné fizetni az én részemet, abba még nagy nehezen belemegyek, ha látom, ez fontos neki, vagy oké az étterem, ha előre megegyezünk, hogy felesben fog menni a számla rendezése.

igazából nekem olyan értelemben nincs bajom az éttermi, randival, mint neked, mivel nem csak ennyiből állhat egy randi, és úgyis lesz több alkalom, ahol lesz lehetőség közelebb lennünk egymáshoz, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak..


viszont egy dolgot furcsállok, az első sorodban azt írtad, hogy "(=a férfi még el is ronthatja)"

a nő nem? :D vagy szerinted ha egy nő és férfi randira megy, onnantól kezdve kizárólag a pasi ronthat el valamit? :D

2015. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

1-2: Jobban kifejtenétek?

1: Szóval esélyesebben jössz össze egy férfival vagy fekszel le vele, ha elvisz étterembe, mintha nem? Én ilyet nem tapasztaltam, sőt.


3: Én is erre gondoltam, hogyha ilyet akar, akkor az már rég rossz. Mert voltam már gazdag családból jövő lánnyal is, akiket kb. olcsó romkocsmákba vittem és nem érdekelte, mert csak velem akart lenni.


4: Én is erre gondoltam, hogy étterembe csak olyat, akivel már együtt vagyok.


2-5: Miért, te esélyesebben jössz össze/fekszel le egy lánnyal, ha elviszed étterembe, mintha nem?


6: Köszi a részletes választ. Azért a nő általában kisebb eséllyel. Többször volt egy "picivel" az életemben hogy a nő szakította meg az ismerkedést velem, mint hogy én a nővel. A férfiak legalább egy szexet ki akarnak hozni, még ha tartós kapcsolatra nem is látják kompatibilisnek magukat egymással a nővel.

2015. jan. 26. 13:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem a pub, pláne borral vagy bármilyen alkohollal jóval gagyibb, mint egy normális étterem. Aki olcsó szexet akar az menjen máshoz. Persze nem követelem meg, ahhoz nincs jogom meg különben is miért venném el a feladatát, hogy gondolkodjon a randin.. nem akarok pár hét múlva én lenni a férfi a kapcsolatban. Valaki említette a megvételt. Nem, nem kell, hogy megvegyen. Ha majd visszahívod és Te se filléreskedsz akkor nem kell azt érezned, hogy megvett.


Nem az a gáz, akinek kevés pénze van, hanem akinek lenne rá és elméleteket gyárt, hogy tudja kihúzni magát. Akinek valóban kevés van legyen ötlete, nyűgözzön le azzal, hogy érdekes helyre visz.

Aki se fizetni se gondolkodni nem akar az annyi.



Nők előbb mondják ki a szakítást. Akkor is ha neki nem tetszik a helyzet és akkor is ha látja/érzi, hogy a pasi nem teszi magát oda.

2015. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 1-es vagyok.Nem azt mondtam hogy lefekszem vele egy étterem után,de nagyobb az esélye mintha valami lepukkant bárba vinne el.
2015. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálam nem elsődleges cél a szex... A szerelem és egy tartós kapcsolat többet ér mint egy gyors zsákolás.
2015. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!