Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová vigyem randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová vigyem randizni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ma jöttem össze egy lánnyal korábban már összejöttem vele de a haverok miatt szakítanunk kellett.. hova vigyem majd randizni őt? egy szép faluban élünk van egy szép park is itt.. a templom körül is elég szép minden ő is katolikus ahogy én.. a falu Bercel ha netán valaki ismerné mondana jó helyet? még csak ilyen helykre szeretném elvinni de majd a későbbiekben??
2015. jan. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne a kesobbiekben gondolkodj, eloszo szervezd meg az elso randit:) ott meg majd ovatosan kifaggatod, hogy mit szeret csinalni (moziba menni, vagy inkabb a szabadban lenni) ilyesmiket. Ne a nemtudomhanyadik randidat szervezd, az majd idokozben ugyis kialakul.

Sok sikert:) 15/L

2015. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :D igazából már tudom hogy így mit szeret ugyan is mondtam hogy már egyszer együtt voltunk de nem rajtunk múlt hogy szakítunk-e vagy sem.. érdemes elmondani az osztálynak, haveroknak hogy mi is van valójában??

és mikor legyen az első csók? attól hogy már egyszer szakítottunk nagyon szeretjük egymást hisz 3szor mondom hogy az nem miattunk volt de már nem lehetett elviselni -.- amúgy 14 éves vagyok :)

2015. jan. 26. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
ne tervezd meg az első csókot, az ég szerelmére! menjetek el sétálni, beszélgessetek, aztán majd kialakul. Spontán módon, ne parázz rá. A haverok miatt szakítós szöveget meg szerintem hanyagold :D
2015. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok:)

Sokaig titkolni ugysem tudjatok. Es (bar nem tudom a sztorit) szerintem haverok miatt ne szakits egy lannyal. A csok meg majd jonni fog magatol. Erezni fogod, hogy mikor jott el az ideje:)

2015. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
második válaszoló.. miért hanyagoljam?? tényleg így volt
2015. jan. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!