Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges az hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

16F

Egy buliban történt,ott volt a lány aki tetszik,ez több mint 2 hónapja volt.

Szemeztünk sokat,mögötte állt két haverom így odamentem hozzájuk,mire a lány megfordult és elkezdett engem nézni pár másodpercig aztán előrefurdult,rá se mertem nézni,lefagytam...

Azelőtt is volt hogy szemeztünk ha megláttuk egymást.

Ma is láttam őt,egy kis csapat barátnőjével volt,a buszpályaudvaron,nem nagyon mertem már ránézni se mer túlságosan töketlen voltam.de azt egyszer láttam hogy pont engem nézett,aztán én gyorsan elkaptam a tekintetem.

Meg láttam hogy facen van néhány jópasi ismerőse,és van egy számomra gyanús 19 éves srác.de ő szerintem jóképűbb,kigyúrtabb meg minden úgyhogy sztem esélyem se lenne.

A lány 15 éves.



2015. jan. 27. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem csinálsz semmit...

Erre nem lehet építeni, esélye meg mindenkinek van. Hajrá!

2015. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Butaság nézegetni az ismerőseit, hogy hú ez jópasi meg ezis...


Mostani barátnőmnek is vannak olyan ismerősei, akikre én aztmondom, hogy milyen jól néznek ki... De:


a) a a lányt nem érdeklik azok a fiúk/barátok

b)a fúikat nem érdekli aza csaj/megint barátok


Viszont ha nem csinálsz semmit, akkor te még ilyen viszonyba se leszel vele... Ne a fb előtt gondolkozz, hanem kezdj el vmiről dumálni aztán csatt menni fog:D

2015. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manócska1 ***** válasza:
próbálj közeledni felé,a többit majd meglátod hogy alakul
2015. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!