Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi után - folytatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi után - folytatás? Lent

Figyelt kérdés
Sziasztok 23 éves lány vagyok, megismerkedtem egy sráccal, ő 25 éves. Kétszer randiztunk, jól érzem magam vele, de nem érzek semmi különöset. Kedves, jó vele beszélgetni, jó vele nevetgélni,és amikor megcsókolt az is jó volt, de ennyi. Semmi pillangók a gyomorban, vagy az, hogy nagyon várnám a harmadik randit. Jól elbeszélgetünk, sok a közös, és külsőre is bejön. Mégis, ez idegesít, hogy semmit nem érzek, az ég világon. Két kapcsolatom volt eddig. Ott már az elején az első találkozásnál éreztem valami bizonyos pluszt. Most meg semmi. Lehet ebből még érzelem? Tudom, hogy nekem kell eldöntenem, hajlok arra, hogy hagyjam az egészet, másrészről meg ott van bennem az, hogy jó vele lenni, hátha csak idő kell nekem...vagy csak áltatom ezzel magam. Vélemények?

2015. jan. 28. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből semmi nem lesz. Én is sok pasival randiztam már, de aki elsőre nem indított be, később se.
2015. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még adj egy kis időt ennek. Lehet, hogy tényleg több idő kell neked.

Egy viszont biztos, hogy a srácnak ezt szerintem mond el, hogy számodra még nem alakult ki túl nagy vonzalom.

Nehogy az legyen, hogy ő már tervezget és te 1 hónap múlva elbúcsúzol. Fő az őszinteség mindig és mindenben.

2015. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hiszen tetszik is, jól is érzed magad vele, még a csók is jó volt.
2015. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a csókkal úgy voltam, hogy jó volt, mert mikor csókolt, azért beindította bennema kémiát, de ha rágondolok, h megcsókol, nem kezd el ugrálni a hasam. valahol olvastam, hogy ha nem érzel égető vágyat, h megcsókold a pasit ( nyilván lehet ezt nőt-re is cserélni), ne randizz vele. hmm :/
2015. jan. 28. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Kicsit sok az elvárás nem?! Nem elég a vastag pénztárca, a sok izom, még pillangóból is sok kell?
2015. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Haha, utolsó, hogy micsoda primitív vagy :D Önálló életem van, 18 éves koromtól külön lakom, a saját erőmből, nem anyuci meg apuci pénzén. Fikarcnyit se érdekel, hogy mennyire van eleresztve, a személyiség fontos. Izom? Én rendszeresen edzek az egészségem végett, és ezt a páromtól is elvárom, mert pl jó együtt edzeni, meg fontos hogy törődjön az egészségével. De aki egy ilyen primitív kommentet elküld, Mint Te, azt úgyse lehet meggyőzni.
2015. febr. 2. 01:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a pillangó meg bizsergés annyira gyerekes.Egy párkapcsolatban egy csomó más dolog sokkal fontosabb, pl mennyire megbízható, hűséges, házias, dolgos, nem e iszákos,cigizik e, kedves stb.Amiről Ti beszéltek az max pár év és emúlik, szikrákra nem lehetbkomoly kapcsolatot építeni.
2022. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!