Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jó csajokat nehéz kielégíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó csajokat nehéz kielégíteni?

Figyelt kérdés
önbizalmammal szerintem nincs baj.mégis egy jó csajokhoz mésképp állok, mint egy előnytelenebb külsejűhöz.azokat szerintem nehezebb kielégíteni.télleg lehet ebben valami igazság?vagycsak azért gondolom , mert azok töbnyire a saját koruk felett keresnek pasit?
2010. febr. 9. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted, szexuálisan nehezebb őket kielégíteni vagy az igényeik magasabbak, hogy nem állnak le mindenkivel, mert tudják, hogy van válogathatnak?
2010. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
leginkább szexuális értelemben értettem.de a többi lehetőség sem hülyeség.
2010. febr. 9. 22:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt a baromságot...
2010. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nehezebb szexuálisan kielégíteni őket. Miért, nekik talán nem ugyanolyan a tesük, mint egy csúnyább lánynak? Attól még, hogy valaki jól néz ki, ugyanúgy kell kielégíteni, mint aki nem olyan szép. Nem is értem, ez hogy jutott eszedbe, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz, nincs köztük összefüggés.
2010. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és nem magasabbak az igényeik?pl..
2010. febr. 9. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:

1. előnytelen külsejű csajjal nem fekszek össze.

2. rohadtul semmi köze nincs.

2010. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Futurare ***** válasza:
64%

Vannak teóriák. Szerintem is lehet benne valami. Mivel válogathatnak ezért, nem állnak meg egy szinten. Mindig csak feljebb néznek. Aztán elfogy a levegő...


Üdv: Marton Hero

2010. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
miért lennének magsabbak? a picit előnytelenebb kulsejuek meg le vannak sz.rva, azoknak nem lehetnek igenyeik se, csak oruljenek, ha megd.gjak oket? szanalmas vagy. :S
2010. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Futurare ***** válasza:

Szerintetek az agyban történő dolgokat a csak és kizárólag a külső határozza meg? Ez szánalmas lenne...


Agyban történik minden. Csak mert valaki olyan jól néz ki, hogy amikor síoverálban van is feláll a farkam, attól még lehet, hogy fogalma sincs mit szeretek csinálni a párnák között.


Üdv: Marton Hero

2010. febr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a jó csajságtól függ!!! Hanem attól hogy te mennyire vagy képzett, a csaj mennyire tud lazulni, illetve h mennyire szoktatok össze.


Nem kell félni a szép nőktől! Ők is emberek és ugyanúgy működnek!

2010. febr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!