Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kérdezi meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kérdezi meg hogy lennék e a barátnője? Fél az elutasítástól? A lánynak vagy a fiúnak kell először lemenni egymásnál?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit egy éve ismerek. Azelőtt úgy voltunk barátok , hogy kb minden hónapba egyszer beszélünk egymással mert neki is volt barátnője meg nekem is barátom.Tényleg 1 hónapba 1x beszéltünk átlagos dolgokról.Sosem találkoztunk.Aztán decemberben szeretett volna talizni,(ekkora már neki sem volt senkije és nekem sem) de én nem akartam vele.Féltem hogy most egy újabb kapcsolat vagy mi lenne?Januárban mégis találkoztam vele mert szerette volna és én is úgy gondoltam,hogy egy találkozásból(randiból) még nincs semmi.Az első randi nagyon jó volt a második is. Tényleg jól éreztem magam. Meg is csókolt már a második randin és nekem is bejött a srác és úgy érez(t)em hogy én is bejövök neki.Hétfőn volt a harmadik randink.Eddig mindig nagyon jól elbeszélgettünk, sétáltunk elvoltunk, de hétfőn séta közben megfogta a kezem.Én onnantól nem tudtam hova tenni a dolgot.Akarom őt de nem vagyok a barátnője mert nem kérdezte meg hogy lennék e?Azt mondanám valszeg h igen de akkor miért nem kérdezi meg? Ami még zavart,hogy hétvégére le is hívott náluk.Nem tudtam mit mondani.Biztos,hogy nem megyek le.Nem vagyunk együtt tuti le akarna feküdni velem.Azután kérdezné meg vagy mit gondol?Akkor miért fogja meg a kezem?Fél az elutasítástól azért nem meri megkérdezni?Amúgy is én menjek le elsőnek? Neki kell, nem?Annyira nem tudom..Az első barátom kicsit félénkebb volt vele másképp alakultak a dolgok fél év után mentünk le egymásnál. Úgy gondolom már más világ van. :)

2015. febr. 5. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Halálosan retteg!

Bátorítsd!

2015. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és 19 éves vagyok ő pedig 22
2015. febr. 5. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Tehát találkozgatás,csók,kézkulcsolás.Az utóbbi már nem a kavarás jele,hanem az együttlét,ezek után szerintem evidensnek veszi,hogy együtt vagytok
2015. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért örülnék, neki ha megkérdezné. Ha nem fogja akkor én fogom neki megmondani, hogy nem megyek le nála hiszen nem is vagyunk együtt..
2015. febr. 5. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Csak nekem rohadtul egyértelmű?
2015. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá, hogy hányadán álltok. De ne legyen számonkérő, mert azzal megijesztheted. Mondd meg neki, hogy nagyon jól érzed magad vele, és szeretnél némi bizonyosságot szerezni, akár szóban, hogy veheted-e úgy, hogy ti most együtt vagytok!
2015. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Hova nem mész le nála, a pincébe?


Egyébként ebben a korban már nem kérdezgetnek az emberek ilyet, hogy "akkó' most járunk?". Hanem a csók, kézfogás = együtt vagyunk. A csókot kellett volna visszautasítani, ha nem vagy biztos az érzéseidben, nem duzzogni olyan dolgon, amit ha most megemlítesz, szegény srác leesik a székről meglepetésében. Joggal érezheti, hogy csak játszadozol vele.

2015. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!