Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagálnátok arra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok arra, ha a kiszemelt nőről kiderülne, hogy vágja magát ( de egyébként nagyon jól érzitek vele magatokat)?

Figyelt kérdés

Mondjuk pár hét után, amikor már megismerted annyira, hogy kellőképpen érdekeljen, eljuttok az ágyig, és amikor levetkőzik, látod, hogy tele van vágásnyomokkal, néhány nem túl régi is van rajta.


Vágom magam, járok pszichiáterhez, már sokkal jobb, mint volt.


Van, akinek ez teljesen tabu, de találkoztam olyannal is, akiben ez védelmezést váltott ki.

Nálatok mi a helyzet?


írjatok kort és nemet légyszi :)


2015. febr. 6. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
segítenék megoldani a problémáid
2015. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16/F
2015. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudnék együtt lenni olyan emberrel, aki képes szükségtelenül* ártani magának.


Szükséges szituáció: pl. szabadulás érdekében valahonnan levágja a karját/eltöri az ujjait.

2015. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Boldoggá tenném, hogy máskor még csak fel se merüljön benne. :) 21/F
2015. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha csak pár hét telt el, akkor nem biztos, hogy folytatnám vele.

Nem biztos, hogy pár hét alatt olyan mély kötődés legyen köztünk, hogy ez nekem akkor megérje.

2015. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Menekülj. Téged is lehúz a maga szintjére, előbb tegye helyre magát - majdnem biztos, hogy nem tudja és nem azért, mert nem akarja - és utána kezdjen egy párkapcsolatba. Az "ilyeneknél" van egyéb mentális probléma is, hidd el. 37F
2015. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocs de én otthagynám.

Még a kapcsolatnak nagyon az elején vagyunk, nem jön létre ilyenkor még elég erős kötődés ahogy írták. nálam legalábbis...

2015. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem is volt egy ilyen korszakom régen, de aztán csak úgy abbahagytam.
2015. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy akinek még nem volt dolga mentális beteggel, az könnyen mondja, hogy "boldoggá tenném", és hasonlók, de ez abszolút nem így működik. Mindenkinek lehetősége van először önmagát helyrehozni, és utána ismerkedni.
2015. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Volt ilyen az önbecsülésem rebdesen le rombolta.... Ha tehetném el is küldeném a picsbe....... Szerencsére szakítottam...
2015. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!